Sari la conținut

Reclamatie IrTorr3z


Viteza ferrari

Postări Recomandate

Nick: Viteza ferrari
Nick admin: IrTorr3z
Data și ora evenimentului: 6/2/2021 3:11AM
Harta: inferno
Detalii: Am primit slay de doua ori si apoi am intrat sa vorbesc cu adminul si am primit ban.
Dovezi: Nu am
Alte precizări:Am primit slay in apps   pentru ca era only A si coechipierul meu a mers b 

  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai primit slay pentru ca cel mai probabil a dat slay la toata echipa, nestiind cine a fost in B iar despre ban-ul ala de 1 ora, probabil l-ai primit pentru ca l-ai injurat sau ai fost toxic .

Acu sa vedem ce are el de zis @irTorr3z .

p.s. ce va sare tandara asa repede daca primiti un slay ? zice-ti ca va daie un deget de la mana, asa sariti in sus, in locul adminului nu v-ati pune putin sa vedeti cum e, face-ti numai cum va convine voua . 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ooooo prima reclamație.

am spus de 5 ori,only a doar a..și pe română și pe engleză.ăla s-a dus b a dat plant și tu hop după el..zic mă îi las..mna..nu o văzut omu..nimeni nu e perfect..bă da a doua oară la fel,a treia la fel..l-am rugat pe paradox să vă dea slay,pentru că era mort se juca 2v2..celălalt..a zis da scuze,n-am știu..iar tu..te-ai băgat la ct. și ai început,că-ți bagi **CENZURAT** în morții mei,futuți morții măti,că-mi faci că-mi dregi. a trebuit să te trimit la culcare să ți se lumineze mintea. dacă-mi faci și ziua la fel,îți mai dau ban,2 ore..ca să poți pleca în concediu..iar dacă nu te-ai refăcut,din nou și din nou,până înveți să îți spui părerea,și să comunici civilizat. dacă veneai și vorbeai frumos. nu luai banned. și vedeam cum te răsplăteam 🙂 . zici mai sus,că tu erai casă..ce coincidență și eu eram,dar eram singur😂. zic mă numai merg căștiile,ce dreacu..nu aud bomba..dupaaaaaia,m-am dus spre mid,și am auzit bip.... bip..... bip..... bip ... ahaaaaaa..plus că și scrie jos în stâga câți contra câți se joacă..dar tu ce ai zis???? sunt de la pitești face ce vreau..numai fiți așa de 2pac..că marea majoritate de genu ăsta,vă spală mama chiloții de căcat. la revedere.

 

 

  • Sad 1

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place ca ai un limbaj adecvat de admin si chiar si tu stii sa iti spui bine parerea. In primul rand , abia intrasem casa . In al doilea de unde si pana unde ai ajuns tu de la reclamatia mea sa vorbesti de 2pac? Si ce argument e ala ca " marea majoritate de genu asta va spala mama chilotii"? De unde ne cunoastem? Acum hai te las poate aduci niste argumente mai bune data viitoare si nu mai incerca sa te scuzi cu slay ul , stiu foarte bine ca atunci cand am primit slay eram in apartamente si coechiepierul meu era in b. Te pup<3 . Alta data vreau argumente demne de un admin.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Viteza ferrari a spus:

Imi place ca ai un limbaj adecvat de admin si chiar si tu stii sa iti spui bine parerea. In primul rand , abia intrasem casa . In al doilea de unde si pana unde ai ajuns tu de la reclamatia mea sa vorbesti de 2pac? Si ce argument e ala ca " marea majoritate de genu asta va spala mama chilotii"? De unde ne cunoastem? Acum hai te las poate aduci niste argumente mai bune data viitoare si nu mai incerca sa te scuzi cu slay ul , stiu foarte bine ca atunci cand am primit slay eram in apartamente si coechiepierul meu era in b. Te pup<3 . Alta data vreau argumente demne de un admin.

 

 

copilu. ți sau prezentat cuvintele,adresate de tine pe voice chat.l am rugat pe paradox să vă dea slay că ați mers b când e only a. punct! ding dong. gluma se oprește aici. numai plânge,că faci cearcăne.

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 minutes ago, Viteza ferrari said:

Imi place ca ai un limbaj adecvat de admin si chiar si tu stii sa iti spui bine parerea. In primul rand , abia intrasem casa . In al doilea de unde si pana unde ai ajuns tu de la reclamatia mea sa vorbesti de 2pac? Si ce argument e ala ca " marea majoritate de genu asta va spala mama chilotii"? De unde ne cunoastem? Acum hai te las poate aduci niste argumente mai bune data viitoare si nu mai incerca sa te scuzi cu slay ul , stiu foarte bine ca atunci cand am primit slay eram in apartamente si coechiepierul meu era in b. Te pup<3 . Alta data vreau argumente demne de un admin.

 

 

Bro, in primul rand banuiesc ca a dat slay la toata echipa, in acele puncte de vedere, dar cum scrie si in regulament daca ai citit, in cazul in care se adreseaza unui membru sau unui staff vorbe urate/injurii cum a precizat @irTorr3z  ca ai facut, merita sa primesti ban, nu stiu sigur cat ai luat, am sa ma uit sa vad, dar a reactionat corect, altii te puneau pe mute permanent si iti dadeau slay pana invatai sa iti ceri scuze, stii cum e cu bunele maniere, mai bine un scuze decat sa inuri, plus ca nu mai suferiti daca stiti ca ati gresit si nu va mai pierdeti timpul degeaba. Mult succes in continuare Peace Out✌️ 

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sufar. Incerc sa il conving ca nu a procedat bine. Si da stiu ca meritam ban pentru ca am vorbit urat. Raspunsul lui @irTorr3z nu a fost tocmai un raspuns ok si nici unul ok in care sa vorbeasca frumos. Si ca sa inchei , nu ai nici tu dovada ca erai singur acolo in apps si nici eu nu am ca nu am apucat sa fac si imi pare rau acum).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@snd inchide si tu topicul asta, vad ca mai mult se cearta lumea, baiatu ala face reclamatie aiurea, n-are rost sa se mai continue . 

Contra si din partea mea . 

@Viteza ferrari Decat sa stai sa faci cererea asta si sa te certi fiind constient ca ai gresit, nu mai bine faceai ceva mai productiv ? Mai o tema in cazul in care esti la scoala, mai jucai alt joc, de ce sa faci zarva aici pentru ceva ce tu ai facut gresit ?

  • Like 2
  • Haha 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.