Sari la conținut

Retragere Sneaky_mode


Sneaky_mode

Postări Recomandate

 

Baieti va las , dupa cum am  spus si in  topicul de mai jos .Era  nevoie de niste reguli. 

 

 

 

De când au fost implementate s-au întors și am  chemat mulți jucători vechi cu promisiunea că scăpăm de codati.

Apoi s-a întâmplat cum a mai fost și înainte că un jucător să primescă ban dar admini "proști" care sunt pe server tot timpul nu au știut că el defapt este cunoșțînță de a lui @Angrry™ și el o să schimbe regulile pentru că poate pur și simplu . Cum adică să îi baneza prietenul ori prieten din prieten. Apoi la vânat pe @UnReal pe forum pentru că s-a luat de @gh0stw4ve alt amic și el la rândul lui (altul care nu poate ține un cont timp de 1 an fără vac) prieten cu tipul banat pentru care sau schimbat regulile. (Nu mai aveam voie să dăm  ban pt neprezentare main)

 

Nu mai am  energia necesară când văd astfel de rahaturi că nu am  cum să le zic.

Nu cred că în funcția pe care o ai poți să fii așa de subiectiv, dar ce știu eu.

 

@snd eu te cred ca nu ai timp si ca prietenie si munca enorma pe care o face @Angrry™ nu se poate agala, dar nu este ok deloc ce se intampla.

 

Pentru toți ceilalți care nu își bat pl de alți și nu găsesc scuze de tot  râsul , bafta și multă răbdare.

  • Love 1
  • Haha 1
  • Sad 3
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Sneaky_mode Nu consider ca fac vreun favor, dar daca crezi ca fac, poti sa fii mai concret.

Regulamentul l-am schimbat pentru ca l-am schimbat si pe arena, pentru ca unele reguli/idei nu erau atat de bune sau nu duceau la un rezultat favorabil serverului.

 

Nu vanez pe nimeni, sanctionez pe cine vad ca incalca regulamentul, de altfel, cum fac si ceilalti moderatori ai comunitatii. Din pacate nu pot citi fiecare post si topic.

 

Daca sunt dovezi asupra oricui care incalca regulamentul, le astept, iar persoana ce le incalca va fi sanctionata, nu ma intereseaza daca e prieten sau nu. Eu am primit niste poze cu mesaje din chat de pe serverul go.usp.ro ale limbajului lui Unreal, care a fost sanctionat, iar apoi a primit gradul inapoi, cu conditia sa ajute serverul si sa respecte regulamentul.

14 hours ago, Sneaky_mode said:

Nu mai aveam voie să dăm  ban pt neprezentare main

Pentru ca e o regula proasta. Altii nu au main. Sau au avut main, care le-a fost spart. Interzicem jucatori doar asa ca n-au main sau ca nu il dau, sau ca nu se uita pe chat?

Aceasi regula a fost si pe serverul ARENA.USP.RO acum 6 luni pe care am scos-o/modificat-o, nu fac modificari pentru nimeni, fac pentru comunitate, pentru jucatori.

 

Serverul e pentru a se juca lumea pe el, si de banat se baneaza cei care au cod sau cei care au cont nou si joaca suspect (asa cum e precizat in regulament dupa modificarile aduse).

 

Pana acum nu mi s-a insistat/adus la cunostinta multe probleme de pe server, desii acum 1 an incercasem sa le rezolv, insa staff-ul era impotriva mea.

Am pus gard-uri cand sunt putini jucatori sa nu poata sa mearga in B, pentru ca de multe ori nu erau admini on si era un joc ne-placut. Sau alti admini abuzau, insa intre timp cineva a scos acel plugin. Acum l-am re-adaugat si voi adauga si pe celelalte harti garduri. Deoarece @snd nu a avut timp pana acum sa se ocupe, am incercat sa fac ce pot, insa acum a spus ca se va ocupa, asadar orice parere/opinie poate fi discutata cu el sau cu mine. 

 

Daca vreti, respectam regulamentul la sange si ramane si unreal fara admin si gata. Eu cred ca mai bine discutam civilizat si ajungem la niste puncte comune astfel incat sa ne faciliteze pe toti.

 

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca tot apar si eu in discutie, doresc sa vad asa zisele poze, sunt curios, cand am injurat eu jucatorii, daca se poate in privat , ( nu mai zic si de altii din staff  la ce limbaj au cu jucatorii si nu inteleg care are pica pe mine, dar in fine ) pentru ca deobicei eu ma iau doar de aia codati si care stiu ca au cod ori fac caterinca cu ceilalti din staff, cu care imi permit . N-am sa-i parasca acu pe ceilalti pentru ca datorita lor am ajuns unde sunt acum si ii consider prieteni .

Acum 15 ore, Sneaky_mode a spus:

 

Baieti va las , dupa cum am  spus si in  topicul de mai jos .Era  nevoie de niste reguli. 

 

 

 

De când au fost implementate s-au întors și am  chemat mulți jucători vechi cu promisiunea că scăpăm de codati.

Apoi s-a întâmplat cum a mai fost și înainte că un jucător să primescă ban dar admini "proști" care sunt pe server tot timpul nu au știut că el defapt este cunoșțînță de a lui @Angrry™ și el o să schimbe regulile pentru că poate pur și simplu . Cum adică să îi baneza prietenul ori prieten din prieten. Apoi la vânat pe @UnReal pe forum pentru că s-a luat de @gh0stw4ve alt amic și el la rândul lui (altul care nu poate ține un cont timp de 1 an fără vac) prieten cu tipul banat pentru care sau schimbat regulile. (Nu mai aveam voie să dăm  ban pt neprezentare main)

 

Nu mai am  energia necesară când văd astfel de rahaturi că nu am  cum să le zic.

Nu cred că în funcția pe care o ai poți să fii așa de subiectiv, dar ce știu eu.

 

@snd eu te cred ca nu ai timp si ca prietenie si munca enorma pe care o face @Angrry™ nu se poate agala, dar nu este ok deloc ce se intampla.

 

Pentru toți ceilalți care nu își bat pl de alți și nu găsesc scuze de tot  râsul , bafta și multă răbdare.

 

Editat de UnReal

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt niste reguli extrem de tampite adaugate de la o vreme si foarte interpretabile dupa bunul plac al fiecaruia, de ex cu neprezentare main, cu ban daca are vac mai vechi de 400 zile, ban daca are cont nou etc. 

 

Ca sa lamurim cu regulile astea anti codati

~pe server nu pot intra jucatori cu VAC / gameban pe CS:GO

~poate intra in rest oricine si cu cont nou si cu prime si fara

 

Inteleg ca sunt foarte multi codati, dar ca sa va ajut pe voi sa adminati mai eficient si mai repede am acceptat regulile astea care dupa mine nu sunt ok in totalitate

Prefer sa se dea ban in baza la demo decat sa se dea pe regulile astea.

 

Eu mereu am fost adeptul de a lasa adminii sa ia decizia corecta, in special adminii vechi cu experienta chiar daca au dat banuri fara dovada am tinut mereu cu ei pt. ca am incredere ca stiu ce fac.

 

Lucrez de cateva zile sa aduc serverul in 2021, https://usp.ro/server/ cand e gata vor fi demouri cu tot cu tot logul de pe harta ex. vRUBeFF.png 

vom putea vedea activitatea adminilor, vom avea warnuri (avertismente) pt. admini si multe alte optiuni care ne vor ajuta cu codatii si cu adminii care nu fac treaba.

 

Este un server public, nu restrictionam jucatorii, deci ne trebuie multi admini BUNI cum esti tu @Sneaky_mode care sa faca treaba de admin.

 

@Angrry™ se ocupa si el cum poate are multe pe cap, de GO se ocupa printre altele cand mai are putin liber mai raspunde la o cerere sau reclamatie, sper sa nu fi facut ce ai zis tu @Sneaky_mode pt ca prietenie sau nu nu e frumos si daca a facut treaba asta sigur n-o sa o mai faca.

 

Ai putea sa mai ramai sneaky, nu are rost sa te retragi, am spus ca ma ocup eu de acum de server, pe mine ma stii de atata timp.

 

 

  • Like 3
  • Love 1

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am  tot încercat, poți implementa tu toate sistemele dacă e putredă  treaba de la baza @snd

Am crezut că începem să fim corecți dar tot pe bisericuțe se mizează.

@Angrry™ cred că se știe destul de bine cât de mult suport eu codați, dar nu poți să zici că warn pentru un tag la o cerere de  unban a lui @UnReal a fost corectă măcar de ai recunoște că ai făcut un favor și un abuz de putere. dai warn pentru un tag la o cerere de unban hai mah las-o.

Si ce vrei mai concret am zis de @gh0stw4ve si prietenul lui (sunt nub sau parca il chema) si faza cu unreal .

Pentru că ești pe o poziție mare nu am eu ce să fac așa că o să caut alt server, am vrut doar sa sti ca se vede ce faci si nu este ok.

Să nu credeți că sunt prieten cu unreal , sau joc pe steam cu el toată ziua (poate te simți  ). 

 

Nu mai am  nimic de zis, si asa nu se schimba nimic. si nici nu o sa mai raspund rog un  remove

 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wow, sincer pe mine m-ai uimit, in primu rand nu mi-am batut joc de nimeni, chiar din contra eu am primit niste cuvinte destul de urate de la niste "prieteni" din trecut... in fine nu ma plang, dar ca sa stii Angrry chiar se ocupa de comunitate si mai ales de GO, nu stiu cui ii iei tu apararea dar asta nu e motiv sa te lasi de un server :))) oricum treaba ta nu ma bag, si sunt nub imi este prieten recunosc dar daca omu nu are main, si isi i-a unban voi iti tot da-ti ban... nu mai zic nimic, oricum regula cu mainu nu avea nici un sens, in fine :)))

                                                                  I⠀D ⠀/⠀𝑼𝒏𝒌𝒏𝒐𝒘𝒏

                                                             ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

                                                             spacer.png

                                                             ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

                                                                    • Co-Owner+VIP on go.usp.ro

                                                                    • Moderator on arena.csgo.ro

                                                     • Helper on arena.usp.ro

                                                            ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

58 minutes ago, gh0stw4ve said:

Wow, sincer pe mine m-ai uimit, in primu rand nu mi-am batut joc de nimeni, chiar din contra eu am primit niste cuvinte destul de urate de la niste "prieteni" din trecut... in fine nu ma plang, dar ca sa stii Angrry chiar se ocupa de comunitate si mai ales de GO, nu stiu cui ii iei tu apararea dar asta nu e motiv sa te lasi de un server :))) oricum treaba ta nu ma bag, si sunt nub imi este prieten recunosc dar daca omu nu are main, si isi i-a unban voi iti tot da-ti ban... nu mai zic nimic, oricum regula cu mainu nu avea nici un sens, in fine :)))

da bro, inteleg, dar baiatul e suspectat de fiecare data cand intra pe server, o gramada de admini au observat ca are wall, si chiar si din simplii jucatori ni-au reclamat ca are wall, pe bune acum, faza cu main-ul jucatorului de afirma faptul ca baiatul nu are vac ban in cs pe contul respectiv sau ca are ceva mai multe ore acolo de unde sa se explice faptul ca joaca asa bine, ma rog, Il felicit pe Angrry pentru munca depusa

 

Editat de MλMBλ マンバ

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, MλMBλ マンバ a spus:

da bro, inteleg, dar baiatul e suspectat de fiecare data cand intra pe server, o gramada de admini au observat ca are wall, si chiar si din simplii jucatori ni-au reclamat ca are wall, pe bune acum, faza cu main-ul jucatorului de afirma faptul ca baiatul nu are vac ban in cs pe contul respectiv sau ca are ceva mai multe ore acolo de unde sa se explice faptul ca joaca asa bine, ma rog, Il felicit pe Angrry pentru munca depusa

 

Acum 8 ore a facut aceasta cerere unban, te rog uita te ca a facut demo inainte sa isi i-a ban. Ti se pare ca joaca cu coduri?

                                                                  I⠀D ⠀/⠀𝑼𝒏𝒌𝒏𝒐𝒘𝒏

                                                             ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

                                                             spacer.png

                                                             ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

                                                                    • Co-Owner+VIP on go.usp.ro

                                                                    • Moderator on arena.csgo.ro

                                                     • Helper on arena.usp.ro

                                                            ――――――――――――――――――――――――――――――――――――――――

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
On 2/7/2021 at 10:59 AM, gh0stw4ve said:

Acum 8 ore a facut aceasta cerere unban, te rog uita te ca a facut demo inainte sa isi i-a ban. Ti se pare ca joaca cu coduri?

ghostw4ve , il stiu pe sunt nub de pe fivem mai exact de pe ug romania ( nu vreau sa fac reclama) el juca acolo si tin foarte bine minte ca avea alt cont de steam ... hmmm suspect  , acuma mi-am adus aminte mai ales ca am conversatii pe discord cu sunt nub inca din vara . Oare ce s-a intamplat cu profilul sau vechi ? [ Scuze ca ceea ce scriu eu aici nu are treaba cu acest topic dar am vazut ca s-a scris despre sunt nub asa ca voi scrie aici ] !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.