Sari la conținut

Cerere unban Bolt


Bolt

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server]: Bolt
Profil jucător [STEAM]: https://steamcommunity.com/profiles/76561199135532350/

Steam ID [STEAM_1:0:00000]: STEAM_0:0:587633311

Link ban Sourcebans: [https://go.bans.ro]: -
Ore jucate pe server [link gametracker]: maxim daca am jucat 30 de minute pe contu asta
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: [uspromania & uspgo da/nu]:nu

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: [https://link.usp.ro/discord_usp da/nu + nume]: da, Bolt

Ai dat subscribe pe youtube canalului comunității?: [https://youtube.com/uspesports da/nu]: nu
Ai citit regulamentul?: Da

Descrie situația: Mapa, Inferno, jucam normal, nu am vazut niciun mesaj in chat daca ar fi fost cazul pentru ca nu eram atent la chat deoarece jucam, am primit ban pentru "neprezentare-main" daca e nevoie, o prezint chiar acum nu e problema =]]]

Dovezi: -

-Bolt out-
Conntact metods:
-Discord:Bolt#9784

-Steam:https://steamcommunity.com/id/Boltulet/

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3 minutes ago, MxE- said:

Din ce vad pe MAIN, VAC BAN-ul ala pe ce joc e?

+1 pentru unban daca nu e pe CS:GO

-1 pentru unban daca e pe CS:GO

Atata timp cat ti-a cerut un cont MAIN, trebuia sa il dai.

 

@Sweety

am spus in cerere ca nu am vazut chat-ul, ban-ul e pe csgo de la ultimul vacwave 😕

 

Editat de Bolt

-Bolt out-
Conntact metods:
-Discord:Bolt#9784

-Steam:https://steamcommunity.com/id/Boltulet/

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Baiatul in cauza si a luat ban de la mine pentru neprezentare main , il am pe Mamba martor am asteptat cele 10 minute , ulterior am aflat si ca are VAC . Mai multe argumente nu cred ca trebuie sa aduc . O seara faina 😄

 

Si pe langa ca am scris in chat am folosit si comanda sm_csay si tot nu m a bagat in seama 🙂

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mi se pare o prostie faza cu ai vac pe compe,numai joci pe server. la ora actuală și de când e csgo un joc mort,din 2018 sau când a fost pus free,toți o dau cu cod.și da și eu am dato cu cod pe wingman. asta nu înseamnă că dau cu cod pe server. scoateți în pana mea tâmpenia asta de regulă..că dacă e unu cu vac..bun îi dai banned permanent,și ți vine cu alt cont,și rupe spin botul..deci problema tot e.. 

 

pro un banned.. 😐

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, irTorr3z a spus:

mi se pare o prostie faza cu ai vac pe compe,numai joci pe server. la ora actuală și de când e csgo un joc mort,din 2018 sau când a fost pus free,toți o dau cu cod.și da și eu am dato cu cod pe wingman. asta nu înseamnă că dau cu cod pe server. scoateți în pana mea tâmpenia asta de regulă..că dacă e unu cu vac..bun îi dai banned permanent,și ți vine cu alt cont,și rupe spin botul..deci problema tot e.. 

 

pro un banned.. 😐

:)))hm

Pai daca vine cu vac pe cont nu e tot aia?:)))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, 小丑 CLOVNU a spus:

:)))hm

Pai daca vine cu vac pe cont nu e tot aia?:)))

cu cont nou mă. 

laso dreacu de aici..că și tu ai dato cu cod,și mulți au dato din staff..eu m-am lăsat de competitive și wingman,e prea cancer. dar în perioada în care eram mai mic..și supărat..că a devenit un joc mort..am dato cu wall. 

 

problema nu e remediată. îi scoți,din staff,îl duci în solar,și unde vrei tu drept pedeapsă..și el îți vine cu cont nou.. gen: spinteCăTorul16..și rupe  cu spin și aim. a da.. are wall? aim? clar? du-te nea goe...lasăne..dar faza cu mainul,și vacuri,și lemne în sobă.. lăsațiile la o parte.. că e o prostie mai mare decât președintele Iohannis.

  • Like 1

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, irTorr3z a spus:

cu cont nou mă. 

laso dreacu de aici..că și tu ai dato cu cod,și mulți au dato din staff..eu m-am lăsat de competitive și wingman,e prea cancer. dar în perioada în care eram mai mic..și supărat..că a devenit un joc mort..am dato cu wall. 

 

problema nu e remediată. îi scoți,din staff,îl duci în solar,și unde vrei tu drept pedeapsă..și el îți vine cu cont nou.. gen: spinteCăTorul16..și rupe  cu spin și aim. a da.. are wall? aim? clar? du-te nea goe...lasăne..dar faza cu mainul,și vacuri,și lemne în sobă.. lăsațiile la o parte.. că e o prostie mai mare decât președintele Iohannis.

Nu,nu m-am jucat cu cod:))))

Macar nu mai spune asta:))

Mna fiecare are o parere si trebuie sa o respectam,eu sunt contra

Editat de 小丑 CLOVNU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, 小丑 CLOVNU a spus:

Nu,nu m-am jucat cu cod:))))

Macar nu mai spune asta:))

Mna fiecare are o parere si trebuie sa o respectam,eu sunt contra

bă eu sunt sincer..veniți toți în pc la mine,și căutațimă de cod..că mă sug singur.

când am spus că am dato cu cod a fost 2017-2018.. nici nu eram aici.

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Sweety a spus:
Acum 3 ore, Sweety a spus:

Baiatul in cauza si a luat ban de la mine pentru neprezentare main , il am pe Mamba martor am asteptat cele 10 minute , ulterior am aflat si ca are VAC . Mai multe argumente nu cred ca trebuie sa aduc . O seara faina 😄

Contra. I s-a cerut mainul și se făcea ca nu vede sau ignora 

 

 

Acum 3 ore, Sweety a spus:

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 hours ago, Sweety said:

Baiatul in cauza si a luat ban de la mine pentru neprezentare main , il am pe Mamba martor am asteptat cele 10 minute , ulterior am aflat si ca are VAC . Mai multe argumente nu cred ca trebuie sa aduc . O seara faina 😄

dap eram de fata, si i-am dat si mesaje in privat dar nu a vrut sa raspunda
Contra Unban

Imi pare rau ca a durat ceva pana am venit pe forum din cauza internetului am putut intra abea acum

Editat de MλMBλ マンバ

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

"problema nu este ca acest jucator a mai jucat cu coduri si are vac pe alte conturi

problema de la o vreme este ca unii dintre voi nu prea dati ban decat pe motive gen 'neprezentare main', 'vac pe alt cont' etc. fara dovada, fara spec pe el cateva runde etc.

 

daca te iei dupa conturile alea de steam merita banat dar daca ii faceati si un demo nu mai era nimic de adaugat" -snd

Deci cu topicu asta ce faceti? Imi iau si eu unban zic?

Edit: Ar fi bine daca am avea si un demo ca dovada, ca eu stiu ca banu pe servere competitive se da cu demo, trebuie sa fi facut ceva "suspect" incat sa stai pe mine si sa mi ceri mainu.

Editat de Bolt

-Bolt out-
Conntact metods:
-Discord:Bolt#9784

-Steam:https://steamcommunity.com/id/Boltulet/

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 05.02.2021 la 18:18, Bolt a spus:

 

Daca a dat cu cod pe main sau daca a luat vac de la vac ware mi se pare o tampenie sa primeasca ban , pentru ce ? Pentru motivul ca Vac Ware a fost o tampenie care a dat vac a jumatate din populatia cs:go non-primers , nu e vina noastra ca nu putem baga 12 euro sa ne luam prime , sau conturi de pe site-uri , sau sa dam un-vac la cont .... Unii chiar nu au bani , eu joc in 20 fps si sunt fericit , voi va credeti superiori ca ati avut jocul cumparat din 2015 si sunteti globali .... 
E greu sa crezi ca nu se joaca cu cod in 2021 , dar asta e , incercati , adminilor , sa profitati de aplicatiile TeamViewer si de Demo cat mai pot fii folosite , o sa fie o noua epoca a codatiilor unde nu o sa va dati seama ca sunt legiti sau nu ... Ma pot duce acum pe g2g cu 3 euro si gasesc cont cu 4 medalii ... Si dupa sa bag cod pe el sa zic ca e mainul meu si sa joc legit hacking sau cum se numeste .... Nu e ceva nou ...

Si chiar daca e necesara regula cu 0-400 zile vac-banned are ban pe server , macar puneti ceva sa fie sub vacware , ceva 300 , sa nu fie asa exagerat , unii chiar nu sunt vinovati pentru vac ware si porcaria asta de joc care se distruge singura de 2 ani ... Multumesc daca ati citit pana aici.

PRO UNBAN

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra , ai Vac pe main ... daca este pe un alt joc acel Vac , atunci ai un Pro . Oricum din cate am vazut a scris Sweety ca a dat si prin !msay sa prezinti main-ul ceea ce nu ai cum sa nu observi ! Te inteleg ca doar intri sa te joci nu sa fii atent la chat , totusi 10 minute nu ai cum sa nu te uiti deloc in chat !!!

Editat de Paradox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.