Sari la conținut

Reclamatie UnReal


LilGxyLxrd

Postări Recomandate

Nick: Lil'GayLord
Nick admin: UnReal
Date and time of the event: 23:20
Map:Dust_2
More details: Am primit gag pentru "toxicitate", pentru singurul fapt ca l -am numit "silver" si sa se opreasca cu interogatul si sa acuze de cheating (a devenit o persoana iritanta imediat ce i-am spus ca nu am "cont de main" si sa vada level-ul pe FaceIT ca este de ajuns) , Replici si comportament de persoana imatura in voice-chat, Totodata nu a fost capabil ca admin sa schimbe harta desi s-a jucat dust_2 de 3 ori inainte si la fiecare map change server-ul pica, Sa nu mentionam amenitarile cu "ban" Daca se poate vreau si eu un demo pentru asa zisul meu cheating chiar daca nu mi-am luat ban inca
Proofs: https://www.youtube.com/watch?v=Bp_jA6__ZGQ
Other remarks: Nu vad motivul pentru gag intru cat l-am numit "silver" deoarece a luat la interogat pana si boti server-ului, Persoana imatura si overall genul de om care se oftica daca cineva este mai bun ca el . Si pentru server overall zic ca ar trebuii facut ceva cu host-ul, literally unplayable la map change
Clip facut de tovarasul meu chinez "chicken soup"  
雞湯
Uite si link la contul de FaceIT https://faceitstats.com/player/gxylxrd

Editat de LilGxyLxrd
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bro, nu tin cu nici unul, dar la momentele acelea orice admin daca schimba harta, dadea crash serverul, in cazul in care vrei ungag, incepi sa discuti problemele pe care le intampini, nu sari pe el ca nu stie sa isi faca treaba, el banuiesc ca a ales sa nu mai schimbe harta sa nu se strice serverul pana se reparau daunele, sper ca acum ai inteles, si nu il acuza ca nu isi face treaba si ca e imatur, si inca ceva daca nu stiti problemele nu va mai obositi sa scrieti, pierdem timpul degeaba si nu se merita, sper ca ai inteles, acum serverul s-a fost reparat si e totul in regula.
O zi frumoasa incontinuare ca e  00:42 ora la care iti scriu. Te asteptam pe server in continuare daca vrei sa faci parte din comunitatea noastra.

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, MλMBλ マンバ said:

Bro, nu tin cu nici unul, dar la momentele acelea orice admin daca schimba harta, dadea crash serverul, in cazul in care vrei ungag, incepi sa discuti problemele pe care le intampini, nu sari pe el ca nu stie sa isi faca treaba, el banuiesc ca a ales sa nu mai schimbe harta sa nu se strice serverul pana se reparau daunele, sper ca acum ai inteles, si nu il acuza ca nu isi face treaba si ca e imatur, si inca ceva daca nu stiti problemele nu va mai obositi sa scrieti, pierdem timpul degeaba si nu se merita, sper ca ai inteles, acum serverul s-a fost reparat si e totul in regula.
O zi frumoasa incontinuare ca e  00:42 ora la care iti scriu. Te asteptam pe server in continuare daca vrei sa faci parte din comunitatea noastra.

Daca te-ai obosit macar sa te uiti la clipul ala, poti sa vezi macar limbajul de care da dovada, "nu cred ca termenul  "va obositi sa scrieti ca noi ne pierdem timpul" e corect, vad ca tu ti-ai dat cu parerea aici insa eu am stat aici sa fac o reclamatie si vad ca pe tine nici nu te-a interesat in sine motivul pentru care eu i-am facut reclamatie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

10 minutes ago, LilGxyLxrd said:

Daca te-ai obosit macar sa te uiti la clipul ala, poti sa vezi macar limbajul de care da dovada, "nu cred ca termenul  "va obositi sa scrieti ca noi ne pierdem timpul" e corect, vad ca tu ti-ai dat cu parerea aici insa eu am stat aici sa fac o reclamatie si vad ca pe tine nici nu te-a interesat in sine motivul pentru care eu i-am facut reclamatie

Da am vazut video-ul si nu vad sa fi zis ceva de rau, ba chiar a ocolit asta, si incearca sa nu mai jignesti oamenii, inteleg ca nu ai avut o tentativa de jignire la adresa lui, dar trebuia sa te pui in locul lui, dar inca nu am vazut acel caracter imatur de care spuneai
Faza ca ti-a dat gag asta nu inseamna imaturitate, daca gresesc vreau sa fiu corectat daca se poate si unde gresesc
Pana atunci trebuie sa iti spuna si
@UnReal ce s-a intamplat in momentul respectiv si care e versiunea lui de poveste

Editat de MλMBλ マンバ

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclamatia asta este facuta in zadar, dupa parerea mea . 

1. In filmare nu apare toata conversatia noastra, de la inceput de pe voice, ai pus doar ce ti-a convenit .

2. E normal sa ma iau de tine odata ce vad 200 de ore pe cont score 10-2 la silver 4 sau cat aveai tu .

3. Discutia nu ar fi degenerat daca comportamentul tau ar fost mai prietenos si te comportai mai matur, pentru ca din reclamatia ta reiese ca tu esti matur si eu nu . 

4. Ar fi trebuit sa te multumesti cu alea 15 minute de gag, caci, puteam sa-ti dau si ban jumatate de ora pentru ce ai zis tu pe voice. 

5. Ca sa stii asa pentru tine, nu este obligatia mea sa schimb mapele pentru ca Mirage da crash si serverul se inchide, bine ? Te invit frumos sa citesti regulamentul si sa te interesezi putin inainte de a aduce o afirmatie eronata ! Nu eu am scris regulamentul, nu eu detin serverul , eu doar ma ocup de ceea ce se intampla pe server si mentin ordinea. Voi ca simpli jucatori nu aveti dreptul de a ne comenta noua adminilor deciziile luate, adica, eu daca intreb jucatorii de Main, o fac cu un scop anume, nu este treaba ta de ce o fac . 

Mersi de intelegere si sa ai o seara frumoasa !

Si inca o mica paranteza, data viitoare fii mai sincer cand faci o reclamatie, ca nu ai nimic de pierdut, nu e nevoie de minciuni, nu te ajuta la nimic .

Editat de UnReal
  • Like 1
  • Love 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adminul a procedat corect, nu sunt adminii la dispozitia voastra sa va schimbe mapele cum vreti voi, in momentul ala era o problema la server si @UnReal si ceilalti admini prezenti au luat decizia sa lase d2 ca sa nu mai pice serverul la schimbarea mapei, pt. 15 min de gag ai stat sa ii faci reclamatie in conditiile in care tu erai tare in gura cu el si faceai caterinca de 2 lei

 

sa nu mai mentionez ca meriti banat doar pt numele pe care il ai

 

reclamatie respinsa

  • Love 2

Connect:

cs.usp.ro [competitive]

ffa.usp.ro [deathmatch]

retake.usp.ro [retakes]

 

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd0001

discord

ts.usp.ro:9987

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.