Sari la conținut

Cerere moderator - sebyyy.g


sebyyy.g

Postări Recomandate

  • Nume: Sebastian ( sebyyy.g)
  • Vârsta: 15
  • Categoria pe care vrei s-o moderezi: Stiri IT ( Ca in vara cand am fost mod, aceasta categorie este singura care mi place si postez din placere)
  • Contact (Steam/Skype/Facebook/etc.): discord: sebyyy.g#1337
  • De ce dorești să fii moderator?: Pai sincer mi a revenit cheful din nou sa moderez forumul si sa ma ocup de el ca in vara, a ti si vazut ca mi am facut treaba si n am avut greseli si sper sa ma primiti inapoi
  • Experiență în domeniu: Pai am avut, in vara am moderat  2 sectiuni timp de 2-3 luni dar dupa m am lasat ca nu mai aveam timp sa moderez.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cererea ta de grad pe forum a fost trimisă cu succes.

 

Totuși, dacă voiai să faci cerere de helper / admin / grad pe unul dintre serverele de Counter-Strike trebuia să faci cererea în secțiunea serverului pe care dorești grad:

Vezi aici lista completă cu serverele de Counter-Strike, alege serverul dorit și refă cererea acolo.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro din partea mea, chiar daca acum nu prea a mai avut activitate, prin vara cand avea grad era destul de activ.

  • Like 1

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 46 minute, TheAssassinRO a spus:

CONTRA-mareste-ti activitatea,abia ai pus 3 posturi la Stiri IT!

3 posturi sapt asta, dar daca te uiti in trecut doar eu postam acolo. dar nu i problema, o sa fac activitate

  • Confused 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro daca zici ca ai fost moderator acolo e good

                                                           

                                                           ꜱᴛᴇᴀᴍ | ɪɴꜱᴛᴀɢʀᴀᴍ | ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ | ʏᴏᴜᴛᴜʙᴇ | ᴛɪᴋᴛᴏᴋ                                                                               ‎

‎‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎ ‎‏‏‎ ‎‏‏‎ ‎v1.png

                                               giphy.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro ca se descurca dar activitatea actuala e cam asa dar in trecut ai facut o treaba buna

  • Like 1

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RESPINS, activitate slaba. Revino peste 7 zile cu alta cerere, poate la alta categorie care chiar are nevoie de un moderator. 

T.C.

  • Like 2

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.