Sari la conținut

Reclamatie ADM / CLOVNU


notSuprim

Postări Recomandate

Nick: Supreme
Nick admin: ADM / Clovnu
Data și ora evenimentului: pe la ora 9:26 cv de genu
Harta: de_Inferno
Detalii: am intrat pe server ca sa joc si altceva inafara de oldcs eu fiind staff pe server-ul respectiv si m-am jucat cam 1 mapa ca dupa nu a mai putut fi schimbata harta , am jucat in continuare si dupa ceva timp vad ca-mi iau ban pe server timp de 9 minute pe motiv " vac " , sper ca ai o explicatie buna pt asta avand in vedere ca serverul este " VAC SECURE" ceea ce inseamna ca n-ai cum sa intri pe server avand VAC pe csgo , in caz ca vreti sa stiti vac-ul e pe tf2 si este de peste 500 de zile + ca unii se chemau la competitive si el n-a facut nimic .
Dovezi: https://imgur.com/a/W4lzpm8

Alte precizări: sper sa se ia in considerare aceasta cerere si sa fie sanctionat sau cel putin sa fie atentionat sa nu mai faca chestii de genu

Editat de Supreme.

                                                                                                                                                            lwlTUHn.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://imgur.com/a/e8j6PBR

mda nu vazusesc exact de cand ai vacul,dar totusi mna... @snd @TwiX voi decidesti

frate eu pe chat nu am vazut nimic ca se chemau la compe,poate pe voice, dar eu eram t si voi ct..:))

aa si inca ceva... in loc sa apas pe 0(permanent) am apasat pe 9 minute scuze :))))

Editat de 小丑 CLOVNU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mda.. nu inteleg dc perma + ca cu vac nu pot juca pe sv si in regulament scrie ca pt vac urile recente 1-400 zile se da perma

                                                                                                                                                            lwlTUHn.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, Supreme. a spus:

Mda.. nu inteleg dc perma + ca cu vac nu pot juca pe sv si in regulament scrie ca pt vac urile recente 1-400 zile se da perma

Mda scuze,stiu in regulamemt scrie pentru vacurile recente 1-400 de zile,dar nu am vazut de cand e vacul,ma grabeam,scuze inca o data:)

Ba da cu vac poti juca pe server😊

Editat de 小丑 CLOVNU
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu il iert ca a vorbit frumos n a jignit si si-a cerut scuze doar sa fi mai atent alta data 😃 , idk daca poti juca cu vac ca gen serverul e VAC Secured si in general pe astea nu poti intra cu vac pe csgo , marog asteptam un raspuns 🙂

Editat de Supreme.

                                                                                                                                                            lwlTUHn.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.