Sari la conținut

Reclamatie Samitzu


ADX

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : adx
2. Numele celui reclamat: Samitzu
3. Steamul celui reclamat: -----
4. Motiv: ban pentru double account si ignoring staff !!
5. Dovada: https://prnt.sc/xtmze2
6. Alte detalii: da mno , respectivul reclamat considera ca se i-a ban pentru double account , acum vreau sa va zic ca nu a fost vorba niciodata de injuri. 

Azi 1/29/2021 ora 7:30 intru frumos pe servar dupa o partida  de Rust , am inceput sa ma joc. Imi i-au frumos AK-47 si pusez pe lung , mor. Se aude pe voice chat in-game tudorcnt si Samitzu imi cer sa intru pe main si ma amentia cu ban , i-am rugat frumos sa imi arate in regulament unde e scris despre double account dupa cum se vedea in poza motiv-ul ban-ului.

EDIT: Respectivul nu stie nici regulamentu.

Editat de ADX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://www.youtube.com/watch?v=9p4BZcE6vwQ&feature=youtu.be

Nu te-am prins pe contu mare ca te ardeam 7 zile ca ai iesit.

http://csgo-panel.ro/?page=demos&section=match&id=152 Aici ai demo ai fost sanctionat pt disrespect/insulte staff, te-am rugat doar sa intri pe contu main si eu si Tudor + ti-a spus si Night ieri si ne-ai spus ca noi suntem batuti in cap si ca suntem vai de noi, il descarci si te uiti la runda 3-3 nu te-a acuzat nimeni de coduri nmk, te-am rugat sa intri pe main, sanctiunea de ban 1 zi ai primit-o deoarece ai mai avut istoric de injurii chiar ieri pe main account ai acolo dovezile. Succes si te pup!

Cat despre ban-ul acela NU A FOST DAT PE NEDREPT, ca sa ne facem inteles, am uitat pe discord sa-ti arat faza cand tu te uitai prin smoke si nu aveai info si ti-ai pus flash in mana si dintr-o data ti-ai pus dupa AWP ca l-ai vazut ca pusheaza s-a cerut pareri,  cei care au vazut au fost de acord cu mine, insa ai primit unban, deoarece era doar 1 faza, inca esti suspect de cod, de aia te-am rugat sa joci pe main si nu injuri staff-ul chiar daca ai luat ban pe contul mic, faci cerere unban si aia e. Mersi si o zi faina, sper ca ti-am adus argumentele, data viitoare respecta staff-ul. 🙂 

 

 

Editat de Samitzu
update dovada
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

M-ati acuzat de coduri , am luat si ban! citez " Cat despre ban-ul acela NU A FOST DAT PE NEDREPT" si vreau te rog sa imi arati unde am insultat eu staff-ul asa de mama , tata ,familie etc. Nu mi-a spus nimeni sa intru doar pe contu main si chiar de mi-ar fi spus , in regulament nu scrie nimic despre

aceasta chestiune ! Cat despre faza cu hack-u sunteti niste silveri daca chiar credeti ca as avea cod , va dau profilurile mele de faceit sa va uitati la demo-uri sa mai invatati sa jucati ! chiar imi face placere sa ma cer cu Samitzu asta si sa ii ascult opinile , e amuzant :)))

EDIT: scuza-ma pentru acei "morti " dar am facut greseala sa intru sa ma contrazic cu tine despre ban, cand ar fi trebuit sa iti fac reclamatie si sa i-ei remove din staff

Editat de ADX
Pentru nu a face alt post!
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 minutes ago, ADX said:

M-ati acuzat de coduri , am luat si ban! citez " Cat despre ban-ul acela NU A FOST DAT PE NEDREPT" si vreau te rog sa imi arati unde am insultat eu staff-ul asa de mama , tata ,familie etc. Nu mi-a spus nimeni sa intru doar pe contu main si chiar de mi-ar fi spus , in regulament nu scrie nimic despre

aceasta chestiune ! Cat despre faza cu hack-u sunteti niste silveri daca chiar credeti ca as avea cod , va dau profilurile mele de faceit sa va uitati la demo-uri sa mai invatati sa jucati ! chiar imi face placere sa ma cer cu Samitzu asta si sa ii ascult opinile , e amuzant :)))

 

Asteptam decizia lui Night, se vede din dovezi clar ca ai zis "ce morti tai" etc pe u@ nimic in plus, aici e vorba de banu' de azi, repet banu' de ieri a fost rezolvat ai fost debanat nu am avut suficiente faze si da te-am rugat si eu si tudor sa intri pe main se vede pe demo runda 3-3 descarca-l si uita-te, daca ai uitat si nu-ti aduci aminte :)), normal ca nu scrie, dar noi de unde vrei sa stim ca tu esti main cu rank 1  si pre-fire, spoturi cunoscute s.a.m.d. Succes!

Editat de Samitzu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 minute, royaly a spus:

CONTRA RECLAMATIE - Samitzu a adus dovezile clare, invata sa te comporti, atat pe server cat si atunci cand vorbesti cu cei din staff, o seara buna!

Nu cred ca esti pe masura sa comentezi , nu ai grad pe servar si esti pararel cu ce sa intmplat!

EDIT: Nu are grad pe discord 🙂 si vad ca e acolit cu tine 

 

Editat de ADX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 minute, ADX a spus:

Nu cred ca esti pe masura sa comentezi , nu ai grad pe servar si esti pararel cu ce sa intmplat!

EDIT: Nu are grad pe discord 🙂 si vad ca e acolit cu tine 

 

Te rog frumos sa te informezi inainte sa vorbesti, multumesc!

Moderator pe server de discord si moderator pe server!

Editat de royaly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, IamTHEKILLER a spus:

Contra,se vede cat de toxic esti prin raspunsurile tale fata de membrii staff.Nu ai pic de respect.

Sunt toxic? ca a intrat royal ala si si-a dat cu parerea ? si ca nu stiam ca are grad deoarece pe discord nu are? Inteleg ca sunteti cea mai unita comunitate dar incercati sa vedetei lucrurile din prespectiva playerilor sa iti i-ei ban de 2 ori ca ai intrat pe un cont cu rank 1? incep sa inteleg de ce sunt asa putin oameni maturi pe server 😕

EDIT: In videou de mai sus pe care @Samitzula pus se vede ca am injurat "ieri" de morti ! azi pentru ce mi-am luat ban?

 

Editat de ADX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.