Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
TwiX

Manager

Recommended Posts

Baieti, am fost si sunt foarte ocupat perioada asta pana pe 3 martie, sunt la medicina anul 3 si cu asta cred ca intelegeti, mult de invatat, examene, maine poimaine imi vine masina acte prostii. Cert e ca nu vreau sa las serverul sa moara. Asa ca vreau sa pun un manager in functie pana ma eliberez putin de treburi. Votati fiecare pe cineva de pe server si argumentati. La final voi decide cine va fi noul meu ajutor

• Like 6
  • Sad 3

Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

Ma propun pe mine. 😄 Ca si argumente:

Consider ca sunt destul de activ, atat pe forum, cat si pe server( am avut o perioada ceva mai grea, dar s-a terminat ).

In acelasi timp cred ca cunosc destul de bine regulamentul si sunt destul de capabil sa il aplic.

Nu cred ca am avut probleme cu cineva din staff si nu am facut nici probleme, dat fiind faptul ca nu am nici o reclamatie.

Destul de prietenos cu playerii. 🙂

Astept pareri.

spacer.png

spacer.png

Propun pe cel care are cea mai mare activitate aici pe forum, pe game tracker si pe server.

Edited by VasYiY
  • Like 2

1 hour ago, VasYiY said:

Propun pe cel care are cea mai mare activitate aici pe forum, pe game tracker si pe server.

+ 1 , dupa cum zice VasYiY si eu propun pe cel care are cea mai mare activitate !

Nu trebuie activitate gametracker mare sau chestii de genul. Trebuie sa fie mai activ pe forum, si sa intre pe server saptamanal nu neaparat sa joace, ci sa vada ce mai trebuie pus scos, adminii cum se descurca

Vreau sa vad pareri concrete. Ba X trebuie pentru ca x y ț

• Like 2

Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

Il propun pe @UnReal. E matur, pe server intra zilnic, activitatea pe forum la fel e zilnica. Consider ca e potrivit pentru asta.

@TwiX Spor la invatat!

Edited by VasYiY
  • Like 1
  • Love 2
  • Haha 1
  • Angrry 1

Si eu intru foarte des pe forum(20 cel putin/zi)dar nu cred ca sunt in stare de manager:))vin cu o parere mai acus:)

小丑 CLOVNU ,because he's been playing here for a long time and he deserve and he deserve that

• Like 1
  • Love 1

Ma bag si eu pana te mai eliberezi @TwiX

Am  ceva mai mult timp de petrecut pe forum de cand cu munca remote.

• Like 1

10 hours ago, VasYiY said:

Il propun pe @UnReal. E matur, pe server intra zilnic, activitatea pe forum la fel e zilnica. Consider ca e potrivit pentru asta.

@TwiX Spor la invatat!

+1 ,cred ca @UnReal merita sa fie manager.

• Love 1

Fara nicio indoiala ii propun pe UNREAL sau VASY aman2 sunt la fel de activi  si cu siguranta o sa reuseasca sa iti tina locul , cat despre moartea serverului.... nici sa nu te gandesti stafful actual isi face bine treaba , eu ma imprietenesc cu orice jucator vechi/nou  si constat cu fericire faptul ca se si reintorc 🙂  Mult succes @TwiX !

• Love 1

Il propun pe sneaky clar:D Mai mult decat capabil:D
Mult succes @TwiX ✌️

Edited by [Spectru]
  • Like 1

On 1/27/2021 at 11:42 PM, VasYiY said:

+1 @UnReal e activ peste tot.

• Love 1

o sa preiau eu activitatea de manager pentru o perioada

• Like 1
  • Love 6

Serverele mele:

89.40.104.131:27015

89.40.104.218:27015

89.40.104.223:27015

188.212.102.99:27015

188.212.102.145:27015

type-460x42_cborder-1A1D24_ctop-111318_c

uspromania.png

Steam: https://steamcommunity.com/id/so_und

Discord: snd#9065

discord

eram sigur =))) ce săreau oamenii să se propună =))))

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

Acum 40 minute, irTorr3z a spus:

eram sigur =))) ce săreau oamenii să se propună =))))

nu e nimic rau in asta, pana la urma daca n-o sa mai am in viitor timp o sa trebuiasca sa preia cineva activitatea asta, dar pana vine ziua aia o sa ma ocup eu

Serverele mele:

uspromania.png

discord

1 oră în urmă, snd a spus:

nu e nimic rau in asta, pana la urma daca n-o sa mai am in viitor timp o sa trebuiasca sa preia cineva activitatea asta, dar pana vine ziua aia o sa ma ocup eu

da mă. dar întrebarea e..se pricep toți băieții de mai sus?? că așa ți-l pun pe fratemiu mai mic..și îi dai lui moderator doar pentru go. să se ocupe de una de alta..și vezi că nu știe. nu vreau să mă propun,chiar dacă ași face față. UnReal ar merge..sau eu,sau chiar și Paradox. dar nu mă bag.. voi știți eu vreau să nu se ducă serverul ..

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

Acum 3 ore, irTorr3z a spus:

da mă. dar întrebarea e..se pricep toți băieții de mai sus?? că așa ți-l pun pe fratemiu mai mic..și îi dai lui moderator doar pentru go. să se ocupe de una de alta..și vezi că nu știe. nu vreau să mă propun,chiar dacă ași face față. UnReal ar merge..sau eu,sau chiar și Paradox. dar nu mă bag.. voi știți eu vreau să nu se ducă serverul ..

da ma dar asta e problema noastra sa decidem cine merita si cine nu, apreciez ca iti dai cu parerea, toata lumea daca vrea poate sa faca asta

cred ca suntem destule minti aici incat puteam sa luam o decizie ok cu privire la noul manager

• Like 2
  • Love 1

Serverele mele:

uspromania.png

discord

Acum 20 ore, snd a spus:

Mi se pare corect . 

aOgl6PV.gif

Guest
This topic is now closed to further replies.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.