Sari la conținut

Ban pe degeaba.


Gabi77.

Postări Recomandate

Nick: Puisor
Nick admin: VasYiY
Data și ora evenimentului: 21.01.2021 17:50(pe la ora asta).
Harta: Mirage
Detalii:Eram frumos in Palace,si am inceput sa fac spray pe under-palace,cand deoadata vad ca am facut un kill si dupa acest kill vad ca mi-am luat ban de la adminul VasYiY.
Dovezi: https://imgur.com/a/q80CgVD
Alte precizări: Ii multumesc adminului care se uita peste aceasta postare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce noroc, stersesem video urile, le sterg foarte des(nu prea am memorie), doar ca de data asta nu le am mai sters din 'Recycle Bin'..

Imediat incarc dovada +alte faze pe care nu le am prins pe filmare si multi jucatori care spuneau ca ai wall.

+bunny hop ul, rank 2 cred ca aveai, level 0 steam

@Gabi77. sincer v as da ban si la viata la astia de stiti ca aveti coduri, dupa va plangeti ca de ce luati ban

nu stau la discutii cu astia ca tine care au rank 2 si level 0 steam, fara medalii, fara prime macar, o faza mi trebuie si te ai dus

Editat de VasYiY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bro daca te uiti mai bine poti sa vezi ca am prime si bhop il faceam din rotita deaorece ma antrenez de foarte mult timp la el, nu stiu ce a fost mai suspect decat faza cand am facut spray. @VasYiY

Si nu dau eu pe sv comunitare cu cheatul, mi se pare o porcarie.

Editat de Gabi77.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 5 minute, Gabi77. a spus:

Bro daca te uiti mai bine poti sa vezi ca am prime si bhop il faceam din rotita deaorece ma antrenez de foarte mult timp la el, nu stiu ce a fost mai suspect decat faza cand am facut spray. @VasYiY

Si nu dau eu pe sv comunitare cu cheatul, mi se pare o porcarie.

ia arata ne 'bro' si noua unde ai tu prime @Gabi77.

si eu mai fac spray acolo,  nu zice nimeni, dar tu ai facut spray ul fix pa capu lui =]]

 

Editat de VasYiY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Gabi77. a spus:

@VasYiY ia bro,am avut noroc, ca sa nu mai comentezi sau chestii din astea,chiar nu dau cu cheatul pe servere,eu mai intru pe ele ca sa joc si sa ma incalzesc. 

 

poti s o ti p asta pana mori, pt mine deja esti codat

 

Editat de VasYiY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, Gabi77. a spus:

@VasYiY Bro, hai sa ne gandim logic, cu ce ma ajuta pe mine sa dau cu cheat pe server comunitar,atata timp cat nu castig ELO sau cutii sau altceva?

 

@Gabi77. ba frate miu deja mi faci nervi si n are rost s o lungesc cu tine aci, vrajeala d asta foloseste nepota miu care are 7 ani, asteptam pareri si aia e

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra unban,daca nici asta nu are wall....:))(de unde il stiai pe ala in palat cand ai dat nade,de unde il stiai pe ala sub palat si fix pe cap ai pus tinta,etc... CONTRA

As zice sa te calmezi si sa nu o mai tii pe a ta ca "nu ai wall"...

Editat de 小丑 CLOVNU
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 hours ago, Gabi77. said:

@VasYiY ia bro,am avut noroc, ca sa nu mai comentezi sau chestii din astea,chiar nu dau cu cheatul pe servere,eu mai intru pe ele ca sa joc si sa ma incalzesc. 

Gabi77 , daca tot zici tu asa ca ai prime si toate astea apasa acolo unde scrie prime enabled ... sau da-mi aici steam profile-ul tau de la cont-ul acesta iar apoi de la main !

Mai si zici ca ,,nu ai wall'' dar pe ala de la stairs a fost umpic ciudat , de unde ai stiut tu ca ramane acolo si nu se misca cu shift si ctrl in sus ...  cam prea i-ai stiut ...

 CONTRA UNBAN .

 

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza asta trebuie demo-uri mai lungi, din ce-ai filmat tu, da, as putea fi de acord ca are wall la cum l-a asteptat pe ala din stairs si cum l-a luat pe ala din under palace. @Gabi77. mai usor cu postul asta . Totusi, la ce iti trebuie crescut conturi cand tu ai mg2 ? Ti se pare ca joci bine in rank-ul ala ? Cat deapre conturile alea, nu stiu daca sunt ale tale, nu pot cauta ca am pc ul defect. Mai astept pareri

 

  • Like 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • snd a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.