Sari la conținut

Reclamatie Tudorcnt(staff)


contbanat

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : CipriaN
2. Numele celui reclamat:  tudorcnt;N1
3. Steamul celui reclamat: https://steamcommunity.com/id/tudorcnt
4. Motiv: Comportament neadecvat
5. Dovada: https://youtu.be/rELmB-TDMr8
6. Alte detalii: Stie doar sa faca misto, sa se dea mare ca are 'helper' si sa faca pe interesantul. Sunt playeri care au plecat din cauza ta pentru ca ii luai la misto si presupun ca nu e un comportament adecvat pentru un helper. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu ce sa zic , a facut o gluma inofensiva (donatia lu' stresu cu "nu mai plange cipi"). Are un comportament asa fata de tine pentru chestiile din trecut pe care le-ai facut. Nu consider ca poate fi sanctionat pentru asa ceva..intr-adevar sufera de atentie , dar nu prea e de warn sau mai stiu eu ce. CONTRA la reclamatie!

EDIT : nu cred ca a parasit nimeni serverul din cauza lui..sa fim seriosi.

Editat de MrP-
  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

23 minutes ago, MrP- said:

Nu stiu ce sa zic , a facut o gluma inofensiva (donatia lu' stresu cu "nu mai plange cipi"). Are un comportament asa fata de tine pentru chestiile din trecut pe care le-ai facut. Nu consider ca poate fi sanctionat pentru asa ceva..intr-adevar sufera de atentie , dar nu prea e de warn sau mai stiu eu ce. CONTRA la reclamatie!

EDIT : nu cred ca a parasit nimeni serverul din cauza lui..sa fim seriosi.

Normal ca vorbesti asa despre el cat timp se vede ca faceai la fel de mult misto si tu pe langa el.

Eu zic sa stiti sa va comportati mai intai si dupa mai discutam.

Si despre "Are un comportament asa fata de tine pentru chestiile din trecut pe care le-ai facut." , i-am sanctionat CORECT doar ca nu am stiut de reclamatii ca sa pun dovezile. Si da, sunt playeri care au plecat din cauza asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Acum 2 ore, CipriaN OLD.USP.RO a spus:

Normal ca vorbesti asa despre el cat timp se vede ca faceai la fel de mult misto si tu pe langa el.

Eu zic sa stiti sa va comportati mai intai si dupa mai discutam.

Si despre "Are un comportament asa fata de tine pentru chestiile din trecut pe care le-ai facut." , i-am sanctionat CORECT doar ca nu am stiut de reclamatii ca sa pun dovezile. Si da, sunt playeri care au plecat din cauza asta.

Faceam misto? Stii destul de bine ca iti vorbesc frumos.Sunt tovaras cu el , dar faptele si greselile se asuma. Nu am facut niciodata misto de un jucator atat timp cat nici el nu a facut fata de mine sau mi-a vorbit urat. In fine , n-o mai lungesc , asteptam sa vorbeasca acei playeri care au plecat din cauza lui😂

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bun, deci se vede ca te-ai ofensat ca ti-am facut reclamatie, da stiu imi pare rau. Am zis cipri iauzi, cand baiatu ala din chat a zis cipri, dupa mi-am venit sa zic nu mai plange cipi, pentru ca ma uitam cu o ora inainte la stresu, si auzeam numai donatia aia 🙂 daca te-ai ofensat, pare rau si ptr asta.
kineZXo.png


Eu cu forest nu faceam misto de nimeni, noi vorbeam intre noi pe privat, doar ca el imi scria pe privat, iar eu ziceam pe voice pentru ca ma jucam si nu voiam sa stau sa ii scriu lui in privat.
Ozs1g4F.png

Nu inteleg prima chestie cu bomba, nici nu stau sa o explic, nu inteleg la ce te-ai ofensat, sau pe cine am facut sa plece in momentul ala.
Si ultimul moment, ca, cam tot videoul este despre cum am zis eu "nu mai plange cipi" ca ma refeream la donatia lui stresu, cum a zis si forest. La final, daca mai fi cunoscut, si asa, stiam ca o sa imi faci reclamatii, si astea, ca eu ti-am facut la fel si ca vrei sa ma scoti din staff si ma ai in vizor, si am zis asta intentionat sa vad cum reactionezi.

ZalaMtP.png aici erau mai putini playeri cand am zis chestia cu bomba si cu cipri.

REnayE2.png la final erau cam la fel ca la inceput, deci nu stiu pe cine am facut sa plece.

spacer.pnghttps://i.imgur.com/ZalaMtP.png
 

Editat de TudorCNT

YxetA7T.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

25 minutes ago, TudorCNT said:

Bun, deci se vede ca te-ai ofensat ca ti-am facut reclamatie, da stiu imi pare rau. Am zis cipri iauzi, cand baiatu ala din chat a zis cipri, dupa mi-am venit sa zic nu mai plange cipi, pentru ca ma uitam cu o ora inainte la stresu, si auzeam numai donatia aia 🙂 daca te-ai ofensat, pare rau si ptr asta.
kineZXo.png


Eu cu forest nu faceam misto de nimeni, noi vorbeam intre noi pe privat, doar ca el imi scria pe privat, iar eu ziceam pe voice pentru ca ma jucam si nu voiam sa stau sa ii scriu lui in privat.
Ozs1g4F.png

Nu inteleg prima chestie cu bomba, nici nu stau sa o explic, nu inteleg la ce te-ai ofensat, sau pe cine am facut sa plece in momentul ala.
Si ultimul moment, ca, cam tot videoul este despre cum am zis eu "nu mai plange cipi" ca ma refeream la donatia lui stresu, cum a zis si forest. La final, daca mai fi cunoscut, si asa, stiam ca o sa imi faci reclamatii, si astea, ca eu ti-am facut la fel si ca vrei sa ma scoti din staff si ma ai in vizor, si am zis asta intentionat sa vad cum reactionezi.

ZalaMtP.png aici erau mai putini playeri cand am zis chestia cu bomba si cu cipri.

REnayE2.png la final erau cam la fel ca la inceput, deci nu stiu pe cine am facut sa plece.

spacer.pnghttps://i.imgur.com/ZalaMtP.png
 

Ai dreptate. Retrag reclamația.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclamație retrasă.Imi cer scuze pentru tot circul

2 hours ago, TudorCNT said:

Bun, deci se vede ca te-ai ofensat ca ti-am facut reclamatie, da stiu imi pare rau. Am zis cipri iauzi, cand baiatu ala din chat a zis cipri, dupa mi-am venit sa zic nu mai plange cipi, pentru ca ma uitam cu o ora iinte la stresu, si auzeam numai donatia aia 🙂 daca te-ai ofensat, pare rau si ptr asta.
kineZXo.png


Eu cu forest nu faceam misto de nimeni, noi vorbeam intre noi pe privat, doar ca el imi scria pe privat, iar eu ziceam pe voice pentru ca ma jucam si nu voiam sa stau sa ii scriu lui in privat.
Ozs1g4F.png

Nu inteleg prima chestie cu bomba, nici nu stau sa o explic, nu inteleg la ce te-ai ofensat, sau pe cine am facut sa plece in momentul ala.
Si ultimul moment, ca, cam tot videoul este despre cum am zis eu "nu mai plange cipi" ca ma refeream la donatia lui stresu, cum a zis si forest. La final, daca mai fi cunoscut, si asa, stiam ca o sa imi faci reclamatii, si astea, ca eu ti-am facut la fel si ca vrei sa ma scoti din staff si ma ai in vizor, si am zis asta intentionat sa vad cum reactionezi.

ZalaMtP.png aici erau mai putini playeri cand am zis chestia cu bomba si cu cipri.

REnayE2.png la final erau cam la fel ca la inceput, deci nu stiu pe cine am facut sa plece.

spacer.pnghttps://i.imgur.com/ZalaMtP.png
 

lockquote widget

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 4 ore, royaly a spus:

MEMBRI NU AU VOIE SA COMENTEZE LA TOPICURI, RASPUNSUL MEMBRILOR NU ESTE LUAT IN CONSIDERARE!

CONTRA RECLAMATIE! Dovezile spun clar ce s-a intamplat si explicatiile lui TUDOR dovedesc asta!

 

+1

  • Like 1

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.