Sari la conținut

Cerere Helper CipriaN


contbanat

Postări Recomandate

1. Numele tau ( real ) : Stănescu Ciprian Adrian
2. Numele tau ( din joc ) : CipriaN
3. Profilul tau de Steam: https://steamcommunity.com/id/cipriannn2020/
4. SteamID: STEAM_0:0:568958669
5. Primele 7 cifre din CNP: 5031008
6. Cateva cuvinte despre tine: Mă numesc Ciprian, locuiesc în municipiul Ploiești, judetul Prahova. Sunt un băiat serios, silitor și descurcăreț.
7. Ai experienta in adminat?: Da, am mai deținut gradul de HELPER dar din păcate l-am pierdut in lipsa de neatenție.
8. Link de la profil / poza cu orele de pe server: https://imgur.com/a/5tWKYNi
9. Cat timp poti petrece pe server?: Pot intra in mare parte seara cate 3-4 ore.

10. De ce ai vrea sa te alaturi STAFF-ului?: Doresc să mă alătur staffului deoarece vreau sa ajut staff-ul cu tot ce pot.
11. Ai un program de filmat pentru a prezenta dovezi?: Da, am OBS și pot filma cu o calitate mare.
12. Ai citit regulamentul ?: Da, coca-cola.
13. Alte detalii: Mulțumesc pentru timpul acordat.Nu am respectat culorile/size-ul textelor deoarece am preferat sa îmi fac topicul într-un notepad.

Editat de CipriaN OLD.USP.RO
Nu am copiat bine aplicația din notepad.
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La felu' cum te comporți pe server, mă refer la limbaj și așa, nu prea cred că ești "serios", dupa cum ai zis tu.

Poate dacă îți îndrepți un pic educația și bunul simț, ai merita ceva mai mult, dar până acum..

Contra.

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

17 hours ago, LOONELY said:

La felu' cum te comporți pe server, mă refer la limbaj și așa, nu prea cred că ești "serios", dupa cum ai zis tu.

Poate dacă îți îndrepți un pic educația și bunul simț, ai merita ceva mai mult, dar până acum..

Contra.

Vere, după ce că intri pe server din an in paste, zici că vorbesc urat și că nu am bunul simt. Din potriva, intra pe server să vezi cum mă comport și cum vorbesc și pe urmă poți să îți dai cu părerea.

  • Haha 4
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.