Sari la conținut

Reclamatie - CrystallZ


geanyTALENT-

Postări Recomandate

1. Nickname ( in-game ) : geanyTALENT-

2. Complained's nickname : CrystallZ

3. Complained's Steam profile : https://steamcommunity.com/id/official_crystallz/

4. Reason : Gag degeaba

5. Evidence : https://imgur.com/a/u7HVdIq

6. Other details (optional) : Salut, acest individ are o deficienta de iq, eu puneam un sound in fiecare runda si pe server night a pus 1 sound o data la 40s CA SA NU SE FACA SPAM, iar el mi a dat gag pt ca cica am facut abuz si am spamat acel sound. (vreau si dovada unde am facut "spam)

 

Editat de geanyTALENT-
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 9 minute, ❤️CrystallZ❤|OLD.USP.RO a spus:

Asta este dovada dupa ce ai dat primul mesaj sa pus si dupa ai mai scris de 3 ori si nu a fost prima oara si mai faceai asa si in alte runde.spacer.png

CONTRA -  se vede in poza ca ai facut spam 
(nu inteleg de ce mai faceti reclamatii peste reclamatii cand ,,Adminu" are dreptate)

  • Love 1

spacer.png
<<PANEL>>   
<<STEAM-GROUP>>

<<DISCORD>>                                                                                

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro , macar daca faci o reclamatie nu veni cu smecherii din alea cu "acest individ are o deficienta de iq", omu si-a facut treaba desi pe demo daca te uiti un mesaj apare de 2 ori, ceea ce inseamna ca el a scris doar de 2 ori sunetul ceea ce nu este chiar un spam avand in vedere ca e un cooldown intre sunete si trebuie sa astepti.

q1Wl5Kx.jpeg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, Anto's baby a spus:

Pro , macar daca faci o reclamatie nu veni cu smecherii din alea cu "acest individ are o deficienta de iq", omu si-a facut treaba desi pe demo daca te uiti un mesaj apare de 2 ori, ceea ce inseamna ca el a scris doar de 2 ori sunetul ceea ce nu este chiar un spam avand in vedere ca e un cooldown intre sunete si trebuie sa astepti.

si acum ce facem?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.