Sari la conținut

Reclamatie [Trusted] smk


PROXY

Postări Recomandate

Nick: PROXY
Nick admin: smk
Data și ora evenimentului: 12:03
Harta: inferno
Detalii: are trusted. grad mai mare ca moderator/admin, acces la ban, si nu stie regulamentul/comenzi. eram in situatie de 4v4 pe server.  Ma  intreaba daca e full map, dupa ce ii atrag atentia ca a plantat b. Inteleg ca a luat gradul prin donatie, dar l-am intrebat si a zis ca are 11 ani... sa fim macar atenti cui dam grade. daca nu m-ar intresa de server nu as face reclamatia asta....
Dovezi: https://prnt.sc/wjmf6w
Alte precizări: 

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[ PRO ] . @snd @case nu stiu care din voi la ajutat cu donatia, dar cum ma sa luati banii unui copil de 11 ani ? Da sa zicem ca poate a luat bani de la parinti/bunici fara sa stie, un card ceva, cum sa lasi un copil de 11 sa-ti doneze si tu sa fii de acord ? Asa nevoie disperata de bani aveti ? Trebuie sa va spun altii ca nu-i corect ce ati facut ? Aveti 20+ ani, nu va ganditi si voi putin ? Pai eu am intalnit pe minecraft tocmai, fondator de 17 ani, ca sa vedeti ca nu varsta face disferenta dintre matur si imatur, care avea drept regula scrisa ca cei cu varsta sub 14/15 ani nu aveau dreptul la donatii, tocmai din motivul de mai sus .. ca nu stii de unde face rost de banii aia, plus ca e un copil frate ... cum naiba sa lasati copii in staff.. pai sunt altii mai mari care abia se descurca dapai unu copil... . Nici nu mai zic ca regulamentul sigur nu l-a citit si nici experienta nu are . Acu na, nici nu poti sa-i iei gradu, ca totusi a dat bani, nu stiu daca ii puteti da banii inapoi, eu asta as face, dar ar trebui totusi sa inceapa cu un grad ceva mai mic                   [ Admin/Mod ] .

Editat de UnReal

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Intr-adevar a donat pentru grad, eu i am zis ca daca nu se descurca sa ceara ajutorul la cei cu grad mai mare pana se invata. Ca asa invatam toti, nimeni nu s a nascut invatat.

21 minutes ago, UnReal said:

[ PRO ] . @snd @case nu stiu care din voi la ajutat cu donatia, dar cum ma sa luati banii unui copil de 11 ani ? Da sa zicem ca poate a luat bani de la parinti/bunici fara sa stie, un card ceva, cum sa lasi un copil de 11 sa-ti doneze si tu sa fii de acord ? Asa nevoie disperata de bani aveti ? Trebuie sa va spun altii ca nu-i corect ce ati facut ? Aveti 20+ ani, nu va ganditi si voi putin ? Pai eu am intalnit pe minecraft tocmai, fondator de 17 ani, ca sa vedeti ca nu varsta face disferenta dintre matur si imatur, care avea drept regula scrisa ca cei cu varsta sub 14/15 ani nu aveau dreptul la donatii, tocmai din motivul de mai sus .. ca nu stii de unde face rost de banii aia, plus ca e un copil frate ... cum naiba sa lasati copii in staff.. pai sunt altii mai mari care abia se descurca dapai unu copil... . Nici nu mai zic ca regulamentul sigur nu l-a citit si nici experienta nu are . Acu na, nici nu poti sa-i iei gradu, ca totusi a dat bani, nu stiu daca ii puteti da banii inapoi, eu asta as face, dar ar trebui totusi sa inceapa cu un grad ceva mai mic                   [ Admin/Mod ] .

SI acum ma persecuti sau cum? Omul a donat, i am spus ce inseamna gradul, cum sa si faca cont pe forum si daca are nevoie de ajutor sa ceara. In rest denaturezi de la discutie si o iei prea personal degeaba

  • Haha 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, case a spus:

Intr-adevar a donat pentru grad, eu i am zis ca daca nu se descurca sa ceara ajutorul la cei cu grad mai mare pana se invata. Ca asa invatam toti, nimeni nu s a nascut invatat.

SI acum ma persecuti sau cum? Omul a donat, i am spus ce inseamna gradul, cum sa si faca cont pe forum si daca are nevoie de ajutor sa ceara. In rest denaturezi de la discutie si o iei prea personal degeaba

Mda,  cum zici tu . 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum zice un filozof in viata...cu putin noroc si ceva bani, ajungi doctor de la 11 ani! :))))))))))))))

 

+1 la reclamatie

 

Omu' nu are nicio treaba cu adminul...2 vs 3, el planteaza b...1ct vs 2 t, el merge b si planteaza ca asa vrea el...

 

Daca tot e foame de bani, trebuia sa-i dati vip si maxim helper. dar cred ca nu-i problema, la cate gafe face, are de unde sa scada! :)))

 

Nu mai zic ca e rank 1. Bașca, intreaba ciob pe oala sparta, daca are main!  Era o situatie pe server in care unu uschica sau ceva de genu, era rank 1 si vine Smk si-l intreaba pe-ala daca are cont main...:))))))))

 

 

Editat de Sacâz
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Copilul asta nu are ce cauta in staff;))ma uitam impreuna cu "Paradox" pe un baiat care parea suspect si vorbeam pe u@ si "smk asta" vorbea pe chat "y" si vedea toti,mna parerea mea e ca e prea mic:(

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

On 1/9/2021 at 12:12 PM, PROXY said:

 

PRO ! Exact , dupa cum zice si ADM (Co-Owner) ,  vorbeam pe u@ in timp ce dadeam spec pe un anume player suspect iar apoi SMK incepe sa vorbeasca pe chatul normal (Y)despre ,,codat'' , pe langa ca a pus o intrebare care trebuia sa o stie accea fiind si  ce pot face daca cineva nu imi da main-ul? Am decis sa il intreb daca a citit regulamentul si a spus : nu il gasesc nici unde , I-am spus ca pe forum si dupa ca de unde forum asa ca i-am dat !forum in chat .  Iara l-am intrebat cate ore are si i-am spus sa scrie !ore si a spus 10 , mi se pare ca nu este chiar asa de bine sa aiba trusted avand in vedere ca nu stie nici macar o bobita din regulament , si cele 10 ore , nu stie comenzi , este foarte mic , nu ca as fii si eu foarte departat de varsta sa dar am o gandire matura pot spune din punctul meu de vedere ! Inca o chestie este  ca  pune in pericol server-ul dand ban altor playerii nestiind ce face !

Editat de Paradox
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 hour ago, 小丑 CLOVNU said:

https://imgur.com/a/8PkTjOw

https://imgur.com/a/l3ofTwN

https://imgur.com/a/GIjax9c

@case copilul nu stie nimic,ne trage serverul in jos parerea mea e ca ii poti da vip de banii aia(vip 3) cred ca trusted tot 15 euro e

Asta am facut. T.C.

  • Like 1

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.