Sari la conținut

Sugestii Go


MλMBλ マンバ

Postări Recomandate

Am o problema cu adminii de pe setver.

La data de 27/12/2020 la ora 00:04, am adus la cunostiinta adminilor care erau 7 la numar online, caci avem un hacker su spin bot, si am asteptat cam 30 minute, sa vina... si absolut nici unul nu s-a prezentat.
Ce vreau sa spun este ca adminii din momentul actual nu is fac treaba cum trebuie, si as dori ca cei care nu mai au treaba cu serverul, sa renunte si sa permita altora sa faca cereri care posibil o sa isi faca treaba!

Multumesc anticipat daca veti rezolva ceva

Va voi trimite o poza cu cei care au fost activi si noi am stat si ne-am rugat de ei sa isi faca treaba.

spacer.png

Pece everyone✌️

Signed by MλMBλ マンバ

Instagram: @_.mamba_

Discord: MλMBλ マンバ#4774

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut man 🙂

vreau din tot sufletul,să ajut..dar...sunt un simplu helper,cel puțin până mi se acceptă cererea de rank up. și da ai dreptate,că e un număr mare de staff,și aceeași intră mereu..e și lag mare pe server....sunt multe de remediat..

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acuma nu ca vreau sa fiu rau da norbert....nu l-am mai vazut pe server de cel putin o luna 

 

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut , ai putea lua legatura cu noi si printr-un mesaj pe Steam . Acum eu cel putin las discordul deschis chiar daca sunt afk si nu am cum sa te ajut in orice moment . Oricum multumim de atentionare , in ultimul timp de cand intru sunt 2v2 maxim si poate de asta este inactivitate 😄

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.