Sari la conținut

[Propunere] Agents


MrP-

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : f0rest-
2. Propun să: se adauge inapoi /agents
3. Motiv: Pe langa acele skinuri din shop (care nu au un hitbox tocmai ok) ar fi super sa avem inapoi pe server /agents. Nu veniti cu "a bagat degeaba skins si acum vrei agenti" , pot ramane si unele skinuri din shop , dar ar fi mai fair/fain sa fie agenti !
4. Ai resurse pentru a fi adăugată aceasta propunere?: au mai fost o data pe server.
5. Alte detalii: Au zis mai multi ca propun agenti , dar am zis sa o fac eu..:(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi se pare o idee ok, din punct de vedere al egalității playeri-ilor; la modu' fiecare să joace cu ce agent (model) indiferent de credite. Diferențierea de joc (activitate) o vor face cei cu credite, care își permit skin-urile din shop (și tre' să fii tălâmb să ți-l iei și să nu joci cu el). Sunt foarte mulți playeri care n-au vip și se vaită că n-au credite și abia le fac, etc. Din punctu' meu de vedere ar fi o idee chiar ok pentru playerii fără beneficii ("normali").

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.