Sari la conținut

Cerere UP


VasYiY

Postări Recomandate

Ce trist esti ma adm, pun pariu ca esti vreun tocilar d ala de abia iese din casa

ti am zis ieri nu ti convine ceva da mi mut, ai co owner si ai dreptul sa iei masuri daca fac ceva ce nu trebuie

eram si beat si daca ai baut vreodata n viata ta cred ca sti cum e, dar mna..

 

Editat de VasYiY
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 59 minute, VasYiY a spus:

Ce trist esti ma adm, pun pariu ca esti vreun tocilar d ala de abia iese din casa

ti am zis ieri nu ti convine ceva da mi mut, ai co owner si ai dreptul sa iei masuri daca fac ceva ce nu trebuie

eram si beat si daca ai baut vreodata n viata ta cred ca sti cum e, dar mna..

 

Nu,nu sunt tocilar deloc:))))si am voie sa iau masuri cand sunt owner nu co owner,ti-am spus mai ușor cu alea ca poate se trezeste cineva si iti face reclamatie si iti pierzi gradul dar tu daca intelegi altceva e problema ta mna...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, 小丑 CLOVNU a spus:

Nu,nu sunt tocilar deloc:))))si am voie sa iau masuri cand sunt owner nu co owner,ti-am spus mai ușor cu alea ca poate se trezeste cineva si iti face reclamatie si iti pierzi gradul dar tu daca intelegi altceva e problema ta mna...

Ba frate miu, tu daca faci ceva iti asumi, da? 

Ok, eu imi asum ce am facut si ce fac, daca cineva imi face reclamatie e strict problema mea, aia e pierd un grad, nu s asa foc cum esti tu de gradu asta..

 

Editat de VasYiY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, VasYiY a spus:

Ba frate miu, tu daca faci ceva iti asumi, da? 

Ok, eu imi asum ce am facut si ce fac, daca cineva imi face reclamatie e strict problema mea, aia e pierd un grad, nu s asa foc cum esti tu de gradu asta..

 

Ti-am spus asta din prietenie +ca era un fondator pe sv atunci:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.