Sari la conținut

Reclamatie Noax


COLLI

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : COLLI
2. Numele celui reclamat: Noax
3. Steamul celui reclamat: nu il stiu
4. Motiv: abuz de putere
5. Dovada: s9fd9fsd9fds.PNGmda.PNG
6. Alte detalii: Dupa mine nu ar trebui sa existe asa admin, el a inceput sa injure, nu ar trebui sa incepi sa ai acest comportament indiferent de situatie fiind si admin, el se crede foarte superior fata de playerii normali (sper sa va convinga ce admin este pe sv)

zal bai

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri


Revin cu 2 demo uri unde arata tot ce s a intamplat sa iti fie rusine mai si faci complaint

 

Apropo vezi ca astea sunt ss uri de la prietenii tai nu de la tine tu ai primit ban pe motiv "troller" =]]] parca nu va stiati intre voi si prietenul tau cu 4 conturi nu mai zic

 

https://www.mediafire.com/folder/g7836zzqeieex/Dovezi_colli_si_ceilalti
Nu mai zic nimic

Editat de Noax
.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Eu nu am trollat, eu decat am vorbit cu o voce diferita, care se rezolva doar cu mute nu ban permanent
2. indiferent de ce se intampla, tu fiind aparent owner, puteai da ban instant fara sa te iei la injuraturi cu el
3. puteai sa scri la motiv "troll" sau alt ceva nu "mars ca o fut pe mata" si "**CENZURAT**"
4. daca se poate la pro/contra argumente
5. nu vad care e problema ca nu sunt dovezile mele

Editat de COLLI

zal bai

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.