Sari la conținut

Cerere banner [Alecsander]


Alecsander

Postări Recomandate

1.nici nu ai precizat textul principal

2.nu ai posturile

3.nu ai precizat un stock sau o tema

4.ai gresit sectiunea(trb sa pui la cereri lucrari,nu cereri rezolvate-am sa mut eu topicul)

5.dimensiunile sunt in regulament

6.nu ai respectat modelul

T/C!-respins!

Citate din regulament:

  • Cine nu respecta modelul are 1h sa modifice ceea ce a gresit, (cererea va fi respinsa)
  • Cover Forum: 500 posturi
  • Tema este obligatorie. Trebuie sa precizati o tema/stock - este exclus "vreau ceva de la 0"(12h pentru edit sau cerere va fi respinsa)

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 11 minute, TheAssassinRO a spus:

1.nici nu ai precizat textul principal

2.nu ai posturile

3.nu ai precizat un stock sau o tema

4.ai gresit sectiunea(trb sa pui la cereri lucrari,nu cereri rezolvate-am sa mut eu topicul)

5.dimensiunile sunt in regulament

6.nu ai respectat modelul

Ai o ora sa modifici aceste lucruri-altfel,cererea va fi respinsa!

Citate din regulament:

  • Cine nu respecta modelul are 1h sa modifice ceea ce a gresit, (cererea va fi respinsa)
  • Cover Forum: 500 posturi
  • Tema este obligatorie. Trebuie sa precizati o tema/stock - este exclus "vreau ceva de la 0"(12h pentru edit sau cerere va fi respinsa)

Bruh, din moment ce nu are posturile, nici nu mai merita sa l mai lasi o ora. Ca doar nu face el 440 de posturi intr-o ora.

 

  • Love 1

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.