Sari la conținut

Cerere unban BETO. oldcs.usp.ro


Derianu~

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : BETO. oldcs.usp.ro
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561199007691693
3. SteamID: STEAM_1:1:523712982
4. Profilul + numele Adminului care ți-a dat ban: VelCooN (ceva de genu), nu stiu de unde pot face rost de profilul lui.
5. Motiv:  injurari staff 
6. Dovada: Pai, in primul rand a intrat si m-a intrebat, eu i-am raspuns : Ce staff? Cum il chema pe staff-ul respectiv? El (VelCooN) mi-a raspuns la un momentdat : "staffu in rasa ma-tii, staffu". Era si corcii de fata, iar corcii i-a spus lui VelCooN : Vel, in loc sa-i dai un exemplu bun, tu il injuri aiurea.
7. Alte detalii: Va multumesc pentru timpul acordat, cred ca merit o a doua sansa, oricum decizia este a voastra, am multi prieteni acolo si ma distram de minune cu ei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tnk, nu stiu ce sa zic, dar eu ma injur doar cand ma injura sau doar cand facem caterinca, in general sunt calm si inteleg orice fel de situatii. Daca imi dadea mute 1h, cat voia el, sau sa ma avertizeze, dar mi a si spus : "staffu in rasa ma tii" la intrebarea mea : "cum se numea staff ul respectiv?". Era Corcii acolo si corcii i a spus lu vel : "vel, de ce il injuri? tu in loc sa i dai exemplu si sa l inveti, tu l injuri". Era Corcii acolo si a vazut si el cum s a comportat vel cu mine si ce limbaj a folosit.

Editat de BETO. oldcs.usp.ro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unknown.png?width=237&height=300

unknown.png?width=201&height=300unknown.png?width=169&height=300unknown.png?width=229&height=300

 

unknown.png?width=400&height=146

 

o sa fac o inregistrare maine sa vedeti cum a injurat majoritatea staffului,revin maine cu mai multe!! btw am 3 martori TEVY NOAX BVNNY

Si daca te distrezi asa mult nu mai injura de mortii si nu mai baga pule in mame ca nu e frumos hai pupici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.