Sari la conținut

[Cerere Upgrade] -Xu


-Xu

Postări Recomandate

YgbS0BG.pngNume: Robert

YgbS0BG.pngLink către portofoliu: 

YgbS0BG.pngExperiență in domeniu: Din 2016.

YgbS0BG.pngLink către ultima cerere:  

YgbS0BG.pngAlte precizări: As dori sa primesc upgrade la GFX Leaders deoarece, din cate observ sun printre cei mai activi la cereri, destul de avansat si dedicat, in toata treaba asta, din punctul meu de vedere, ca si designer, si de ce nu, un up nu cred ca ar strica.

Sanatate la toata lumea!

  • Like 2

ADMIN ARENA.USP.RO

 b_560x95.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Contra, consider ca nu ai destula experienta.

Nu zic nu, esti activ si tot, dar consider ca mai ai de acumulat experienta. 

+Nu mai cereti up, de la gradu de Designer(ca la orice alt grad administativ de aici) nu se i-a up prin cerere. Up o sa primesti cand considera administatorul care se ocupa de grade(in cazul nostru case).

  • Like 2

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost si eu un fost designer si am sa raspund aici:

In primul rand,nu inteleg de ce faci cerere de upgrade.Upgrade-ul o sa il primesti pe baza activitatii si ca sa stii ca nu trebuie neaparat sa fii avansat.Ca GFX Leader,o sa ai multe pe cap,si apropo,avem deja un moderator pe aceasta sectiune.

Deci Contra!

 

spacer.png

 

EX-Moderator csx.usp.ro

EX-GFX Leader usp.ro

NU cereti lucrari in pm! Faceti cerere!

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt aici, astept pareri si din partea altora, nu trebuie sa raspund imediat. Deocamdata parerea mea nu conteaza. Nu se avanseaza asa usor la GFX Leaders. Sunt putin cam inactiv in ultima vreme din cauza jobului, intr-o saptamana voi fi din nou activ minim o ora pe forum. Ramane la alegerea administratorilor daca primesti up sau nu. Noapte buna.

 

  • Like 3

 

forum.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

RESPINS

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.