Sari la conținut

reclamatie duffy


swag

Postări Recomandate

Duffy are remove daca tot isi deschide server. Dar am o dilema, pe server in demo apare denks ca vip, dar e un denks in sourcebans administrator, o fi unu si acelasi?

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da.mi ban UDK ca oricum esti terminat frate,pacat de unii de pe server si pana la urma care e faza ca imi fac server?Mi.am facut reclama la voi sau ce?

De parca sunt singurul admin care da info:))

Numai fi o gasca UDK si da.i pe toti in gat ca doar asa ajungi tu mare pe un amarat de server!

 

Editat de duFFy
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@duFFy tu crezi ca se castiga bani, popularitate sau ceva cacat din a fi admin. tu pur si simplu nu iti faci treaba si in loc sa fi un om matur si sa accepti faptu ca ba nu ii bine ce am facut hai sa ii las pe oameni in pace, tu in schimb vi si imi arunci cu cacat pe fata de parca castig eo bani sau ajung in plm owner fara sa fi dat un leu vreodata la server

baietii care ati dat contra, neo facut pe admini pupincuristi nu pe mine, deaia am pus ss :)) ca avea treaba cu mine poa sa aiba, asta efectiv se caca in mana si va da pe fata da tot eo is ala rau ca cica "vreau sa ajung mare"

nici nu stateam sa ii fac video la duffy, stateam pe Mario sa vad daca avea wall si dadea asa casual info, pacat ca zice de altii ca ar da info da nu are dovezi

apropo dau in gat oamenii de tot cacatu nu oamenii care mai au cate o scapare

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe deasupra, omu are probleme cu playerii care il bat in casual ca sa vedeti ce fel de rabdare are omu si cum admineaza in general

https://imgur.com/a/HCt5Xlf

e tiltat ca un player bun, vechi pe server isi ia unban

pozele is si de ceva timp, cum am zis nu dau direct in gat ma uit sa vad daca fac asa tot timpu sau e scapare, da omu e scapat cu totu la cap

zic ca duffy sa fie pus owner direct ce ziceti baieti pro/contra?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 10 ore, swag a spus:

@duFFy tu crezi ca se castiga bani, popularitate sau ceva cacat din a fi admin. tu pur si simplu nu iti faci treaba si in loc sa fi un om matur si sa accepti faptu ca ba nu ii bine ce am facut hai sa ii las pe oameni in pace, tu in schimb vi si imi arunci cu cacat pe fata de parca castig eo bani sau ajung in plm owner fara sa fi dat un leu vreodata la server

baietii care ati dat contra, neo facut pe admini pupincuristi nu pe mine, deaia am pus ss :)) ca avea treaba cu mine poa sa aiba, asta efectiv se caca in mana si va da pe fata da tot eo is ala rau ca cica "vreau sa ajung mare"

nici nu stateam sa ii fac video la duffy, stateam pe Mario sa vad daca avea wall si dadea asa casual info, pacat ca zice de altii ca ar da info da nu are dovezi

apropo dau in gat oamenii de tot cacatu nu oamenii care mai au cate o scapare

 

 

:)) Ban permanent primesc doar jucatorii care : - Au coduri 

                                                                                        - Au un limbaj vulgar ( daca se insista ) 

                                                                                        - Au un comportament toxic in game ( daca se insista )  

                                                                                        - Pentru reclama / etc.

In nici o circumstanta din regulamentul adminilor incalcarea acestuia se pedepseste cu ban , doar cu Remove/-1 Grad . Nu poti veni cu o " cerere " de ban pentru duffy doar pentru ca nu-ti convine tie personalitatea/comportamentul lui si pentru ca sa legat de tine si de altii pe privat  ( sunt sigur ca nu a facut referire la tot staff-ul ) . Si de faptul ca acesta are un limbaj vulgar pe server ca si admin se poate ocupa Twix / Angrry / PorcusorulMagic , cu Warn/-1 Grad/Remove . Tu , tot ce poti face este sa intervii cu o reclamatie ... sa raportezi ce face acesta . De aia am comentat cu " Contra " , pentru ca nu vad 1 motiv clar pentru a fi banat , atata timp cat are admin , pentru chestiile alea poate primi Remove . Asta inseamna sa ai o gandire toxica , nu raspunzi la ura cu ura , daca vrei o schimbare , desigur ... sunt destui in staff care au abuzat de " putere " si nu ma refer neaparat la Helper-Owner  , si a zis cineva ceva ? nope .. In fine 🙂  intorcandu-ne la problema noastra , @TwiX ce decizi ? 

  • Like 1
  • Love 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai am decis mai sus. Ban nu dau pentru asa ceva ca nu a zis cine stie ce. TC

Nu mi plac adminii astia care desi i am primit cu drag, zic ca a serverul e mort ca de abia astept sa mi deschid server si plec

  • Like 2

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.