Sari la conținut

cerere unban Tenz


Mehmet McCockerman

Postări Recomandate

Ca sa inteleaga si @TwiX ceva explic eu tot de la capat. Pentru inceput am intrat pa server, eram pe mirage, apoi tenz a spus ceva pe chat nu mai stiu exact ce, dar a injurat si sisu i a dat gag 5 min pt limbaj. Apoi domnul tenz care are 20+ ani si e un incult, l a injurat pe sisu pe voice, apoi sweety ne a anuntat si a primit mute, nu e prima oara cand domnul tenz ne jigneste si ne injura cu domnu tudy care inca e la gradinita. Eram in palat si domnu tenz mi a tras prefire cu awp ul din stairs, am intrat spec, domnu tenz nu prea mai era pa val, am cateva faze pe care o sa le vedeti pe demo.

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt pro unban

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

https://imgur.com/U61WOGp

unde drq scrie asta in regulament propun remove ca prea si-o ia in cap nu aveti demo dar dati ban degeaba  bravo fratilor sunteti foarte inteligenti

Nu vreau scandal sau cearta dar cu staff de nasta sa nu va plangeti ca pleaca pleyeri si Twist si case ati fost pe srv atuncea sa vedeti cum se comporta noul staff cu pleyerii

Editat de Mehmet McCockerman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ALOOOO , unde va credeti ? Ce-i aici ?  Va certati ca tatele si face off topic aiurea , iar astia de nu sunteti in STAFF , nu mai comentati la topicuri ( Unban / Upgrade / Reclamatii ) astfel ma voi asigura ca veti fi penalizati cumva , pentru ca prea v-o luati in cap !

VA  LIMITATI FIX LA PROBLEMA SI LA CE SE REFERA TOPICUL ( UNBAN ) , SE FACE CEREREA  , SE PREZINTA MOTIVUL SI DEMO-UL ( DACA ESTE ) SI GATA ! NIMIC IN PLUS ! AI CEVA DE ADAUGAT IN LEGATURA CU CINEVA DIN SATFF ESTI BINE VENITI LA SECTIUNEA RECLAMATII ! @TwiX

 

  • Love 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ok, am vazut ce a facut sisu si de azi schimb foaia cu voi, curand fac o curatenie masiva, si pentru asta unban si warn vasi

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.