Sari la conținut

cerere unban Tenz


Mehmet McCockerman

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/id/thatcher1337/

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:1:125126037&advType=steamid&Submit

3. Descrie situația:Ma jucam si eu linistit si baietii bandit rusu vassy sisu sweaty joaca cu info pe discord aka MONITOR si tot eu imi da ban cand joc la sunet .Adica nu e prima data cand joaca asa si cand altu ii bate si joaca la sunet cand stau cu tudy pe discord el joaca pe a si eu pe b tot eu imi iau ban de wall ca is ei boti

4. Dovezi:https://imgur.com/QDMYMJo

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Astept sa mi se descarce Sony Vegas sa unesc mai multe clipuri, si iti dau demo ul. Si inca ceva, nu e treaba nimanui ce facem noi pa discord! Daca te a informat tudy gresit, imi pare rau de tine si de el.

Editat de VasYiY
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, tudy98 said:

Sunt eu sigur ca erati pe discord si plus ca vorbea banditu si se auzea sisu pe fundal:P

 

Tu nu ai nici un drept sa comentezi la aceasta rubrica..esti un player obisnuit,si pana la urma este treaba noastraa daca stam pe discord si ce facem noi pe discord

Cum si voi stati pe discord si noi avem acelasi drept de a sta pe discord, mi se pare totul normal 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e problema nimenui, e ceva privat ce face fiecare pa discord.

Asa cum ziceti voi ca facem noi, ca ne dam info, nu suntem singurii care sunt discord si fac asta.

E CEVA PRIVAT, DAR TIE TUDY LA 13 ANI NU AM CE SA TI CER, NICI LU TENZ VAD, LA 20 SI CEVA.

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 minutes ago, Mehmet McCockerman said:

noi macar jucam in aceasi echipa nu 4 tero unu spec pt info :))

Daca nu avem locuri in aceiasi echipa e vina noastra?ala de sta la spec are treaba si se uita pe playeri sa vada codatii, nu mi se pare nimic anormal in acesta treaba

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ai nicio dovada impotriva noasta + tu ai speclist sau ceva o smecherie , mi am dat sm_stealth sa stau pe tine dupa spui  pe u @ sa nu mai stau pe tine ca degeaba stau , nu am nimic cu nimeni dar incepeti sa fiti toxici . Sunt CONTRA  acestui unban pt ca esti foarte suspect , ai tu rank mare dar esti dubios pe sv ! O zi faina

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Mehmet McCockerman a spus:

si am zis acolo cineva ii da info si el mi-o dat gag apoi am zis ca cine e pe spec sa ii zica sa imi dea mute ca imi bag pl in el ca joaca cu info pe discord si boom chiar mi-o dat mute asta e si dovada nush dc va mai ascundeti

bv frt tu le sti pe toate gg iti dau 1000 $

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

`

4 minutes ago, Mehmet McCockerman said:

si am zis acolo cineva ii da info si el mi-o dat gag apoi am zis ca cine e pe spec sa ii zica sa imi dea mute ca imi bag pl in el ca joaca cu info pe discord si boom chiar mi-o dat mute asta e si dovada nush dc va mai ascundeti

prima data ai injurat un player si ti am dat gag dupa m ai injurat si era sweety spec si se uita pe cs 1.6 peek si mi a dat msj pe steam ca m ai injurat si sa iti dau mut, mi se pare totul normal,asa ca nu te mai da tu mare victima :)) ca iti plang copii in casa

 

Editat de SiSuGod
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.