Sari la conținut

Reclamatie Staff neactiv.


VasYiY

Postări Recomandate

Pentru inceput, sa fie clar ca nu am nimic cu niciunul dintre voi, dar server-ul cere activitate, ceea ce voi nu prea ii oferiti. 

Mie unu nu mi se pare corect sa primesc UP la grad daca abia fac activitate pe server.

Parerea mea este ca ar trebui sa se faca ceva cu acesti jucatori, consider ca un remove ar fi perfect. Suntem deja foarte multi in staff, si putini sunt activi, unii au grad-ul degeaba.

M-am uitat si peste cererile de absenta sa vad daca unu din ei are o cerere facuta, dar cele care sunt, sunt de cateva luni bune.

 

Nu sunt in masura sa iau eu decizii, dar am preferat sa-mi spun parerea. 

 

Ii rog pe cei din Staff care sunt de acord cu mine, sa-mi dea un 'Pro'.

 

Pe acestia i-am vazut foarte rar pe server, ba chiar deloc. (nu sunt singurul, am intrebat majoritatea adminilor)

 

[Pe cei care au platit pentru grad inteleg poate nu sunt obligati sa faca activitate, dar ceilalti ar trebui.]

 

  • C-Owner:
  • TheViperEM
  • Norbi
  • gh0stw4ve

  •  

  • Trust:

  • Luca

  •  

  • Mod:

  • sup
  •  
  • Helpers:
  • Cristi 
  • Ozzy
  • NEW_Son1k
  • bgd.

 

Editat de VasYiY
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO sunt de acord cu el, am vazut atatia playerii care stau de dimineata pana seara pe sv si asteapta sa se deschida cererile de grad, si altii au grad si nu fac nimic cu el, abia intra sau nu intra deloc, ar trebui sa primeasca remov, suntem multi in staff si degeaba.

 

 

High Five Great Job GIF by Dogtopia

  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO NORMAL :))) asta ziceam si eu ... candva...dar aparent cand ii aduci in duscutie fac gura mare :))))) ca cine esti tu sa te iei de ei , ca , cati ani ai , ca  , cum iti permiti sa te iei de ei :))))) , pe urma ii vezi vreo 2-3 zile pe server si apoi gata , se fac disparuti ! TheViperEM stie despre ce vorbesc :))) ca de el m-am luat acu cateva luni .  Ma gandeam , cand va pune cineva piciorul in prag :)))))) @VasYiY sunt de umpluturu  de ceva vreme . Candva erau si ei activi , faceau ore , isi faceau treaba , ca-i cunosc pe toti :)))  dar de ceva timp incoace s-au lasat asa pe tanjeala si nu se ia nimeni de ei . 

Editat de UnReal
  • Love 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar trebui sa se faca ceva cu ei, au grad ul degeaba, mi se pare incorect fata de ceilalti membrii din staf.

Eu in special la helperi m-am referit, si la ceilalti, dar in special la helperi.

Editat de VasYiY
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am observat inactivitatea recent, dar am fost ocupat cu facultatea si nu prea am avut timp pentru organizare

 

Bun deci e cam clara situatia nu prea cred ca mai e nimic de adaugat, si eu aveam de gand sa fac o mica reorganizare, si cand zic reorganizare nu ma gandesc doar la inactivitate, ci si la comenzi aiurea date abuzuri etc

 

Alta treaba, nu ar trebui sa va deranjeze inactivitatea lor, voi va faceti treaba sunteti pe tarlaua voastra cum se mai spune. Nu pe voi ar trebui sa va deranjeze, ci pe astia care vor sa faca cerere si nu pot fiindca s inchise cererile

 

@SiSuGod ba vere ce i cu fontu ala :))) am avut carcel la creier

 

Ca si concluzie, sapt asta, daca nu azi, cel tarziu maine fac topic cu log de admini cine are remove warn -1 etc

 

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.