Sari la conținut

Cerere unban JJ


JJ </3

Postări Recomandate

Nickname: ✪JJ

Nickname Admin: Nu mai stiu cine mi-a dat ban sigur dar din ce-mi amintesc a fost Dope sau Sneaky ,unul stiu ca mi-a dat ban pe un cont,iar celalalt pe altul,dar nu mai stiu.

Motivul pentru care ai luat ban: VAC pe alt cont

Ora/Data: Acum jumatate de an sau mai mult

Explica ce s-a intamplat: Sa fiu sincer acum ,am jucat cu cod pe server , am luat ban,am platit unban lui SOUND ,apoi am luat vac pe cont ,mi-am facut alt cont (acesta) si cand am intrat am primit ban pe motiv ca am VAC pe cont.

Tinand cont ca am platit o data unban si VAC am luat prosteste ,plus vechime pe care am avut-o si ca totul s-a intamplat acum ceva timp am zis sa incerc sa fac o cerere,poate ma iertati si-mi dati o sansa, va salut!

SteamID: STEAM_0:0:540720411

Steam Profile:  https://steamcommunity.com/profiles/76561199041706550

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Wlc JJ :)) , te tin minte pe tine . Totusi , nu stiu de unde ai luat modelu asta de unban ... nu e al nostru , apoi , de ce nu ai facut cerere unban atunci cand l-ai luat , adica acu jumatate de an ... iar dupa ce spui tu aici , e dat ampulea banul  , ala nu e motiv ca ai VAC pe alt cont , daca era asa , trebuia sa am si io ban , cplm facem aici . Pe numele asta vad doar 3 banuri de 5 min pt limbaj : https://go.bans.ro/index.php?p=commslist&searchText=jj&Submit= si  sunt din 2019 .

Pareri ? @swag @Sneaky_mode @TwiX

Editat de UnReal

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, UnReal a spus:

Wlc JJ :)) , te tin minte pe tine . Totusi , nu stiu de unde ai luat modelu asta de unban ... nu e al nostru , apoi , de ce nu ai facut cerere unban atunci cand l-ai luat , adica acu jumatate de an ... iar dupa ce spui tu aici , e dat ampulea banul  , ala nu e motiv ca ai VAC pe alt cont , daca era asa , trebuia sa am si io ban , cplm facem aici . Pe numele asta vad doar 3 banuri de 5 min pt limbaj : https://go.bans.ro/index.php?p=commslist&searchText=jj&Submit=

Pareri ? @swag @Sneaky_mode @TwiX

1. modelul de unban l am luat din ce mi mai amintesc:))

2. nu m am mai jucat cs,de aceea nu am facut cerere de atunci.

3.regulamentul dinainte zicea ca daca ai vac pe un alt cont ai ban pe server automat.

4.ce ai gasit este de pe celalat cont,poate ai gresit tu,eu chiar am ban, am dat datele contului si tu l gasesti pe celalalt:))))))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, UnReal a spus:

Atunci asteapta sa vezi ce parere au baietii ... :)) Ori te iarta ori incaseaza snd 5 euro zilele astea :))))) . din partea mea ai un Pro unban , te stiam baiat de treaba .

O data ce am platit unban, apoi sa iau vac si sa iau ban pt vac mi se pare aiurea sa mai platesc ceva,nici nu m am bucurat de de acel unban :))),acum ce decid baietii..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Banul nu a fost de la mine a fost de  Dope

 

PRO unban din moment ce văd că :

-pentru prima dată când ai jucat cu cod ai fost iertat de snd https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=193905294&Submit=

- regulile sunt schimbate , acum poți intra și dacă ai ban pe alt cont. Deci poți liniștit crea alt cont juca pe el cu cod, primit ban. Apoi să intri pe altu s.a.m.d. (easy HVH)

Te așteptăm să te activezi din nou.

 

Editat de Sneaky_mode
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt pro deoarece nu este un motiv bine intemeiat de ban + ca ai platit si 5 euro , nu cunosc prea bine situatia dar trebuia sa faci cererea acum jumatate de an .

Editat de Sweety
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 18 minute, TwiX a spus:

Pai si tu pe ce nick vrei unban? Ca pe JJ apare ca ai unban

am acelasi nume pe ambele conturi,eu vreau unban pe datele date in cererea asta,pe celalalt nu am ban pe server,dar am VAC,si nu pot intra de pe acela

 

Nu inteleg de ce cand intru pe sourcebans gaseste doar contul vechi iar pe acesta nu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 37 minute, Gabi16 a spus:

am acelasi nume pe ambele conturi,eu vreau unban pe datele date in cererea asta,pe celalalt nu am ban pe server,dar am VAC,si nu pot intra de pe acela

 

Nu inteleg de ce cand intru pe sourcebans gaseste doar contul vechi iar pe acesta nu

Am luat toata lista de banuri si m am uitat si nu am gasit ca si cum as avea ban pe contul asta,dar cand dau sa intru scrie ca am ban,nu mai inteleg nimic din ce se intampla

https://imgur.com/a/X2QJwYi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu sunt pro unban

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.