Sari la conținut

propun.


irTorr3z

Postări Recomandate

salut,dragi colegi din staff.

propun sa se scoata,dar absolut toate mapele pe care le are serverul,pentru ca toata lumea vrea mirage,dust2,si mapele de compe,fara cateva. poate asa mai scapam de lagul de pe server..

mi-ar fi placut sincer,sa jucam si un de_assault,mapa aia de pe 1.6 , cs_italy , de_industro , de_dust simplu,si lista poate continua..mi-ar fi placut sa fim mai variati la jucarea mapelor,si sa avem ambitia sa invatam si alte mape,nu sa jucam 24 din 24 aceleasi. asa ar mai fi diferit serverul nostru de celalalte. mape csgo mai sunt o gramaaada,suuuper super facute,si mari, altele mai medii,suuuuper frumos gandite,dar din pacate nu pot fi exploatate.ieri sau plans cativa playeri de jucarea a aceleasi mape in fiecare zi, din cand in cand un train,dar in rest mirage,mirage,mirage peste mirage,dust2,cache,infara de cateva de la compe. 

nu o luati in nume de rau,sau credeti ca am ceva cu cineva,eu va iubesc pe toti 📏 . 

 

chiar daca este un server compe,consider,ca ar fi mai fain,daca ne-am orienta si spre alte mape,decat cele de compe. atentie: cele de compe clasice,sa le jucam in continuare,dar sa mai dam si un assault...si un industro, kabul32 ceva... stiti ce zic?? 

 

astept injuraturiile,si ne acord cu mine. va tuc 🐼.

  • Like 1

Semnaturi Petitie | Logos, Social change, Vehicle logos  

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E o idee ok insa o sa fie jucate 2-3 zile si dupa o sa revina la mirage,dust 2 si tot asa.

  • Like 1

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.