Sari la conținut

Reclamatie admin (nu stiu cine)


SenSaTioN

Postări Recomandate

Nick: SenSaTioN
Nick admin: Nu sunt sigur, deoarece nu arata. Erau 3 admini on: Banditu, Mxe si Vaxerious (din cate stiu)
Date and time of the event: 06/11/2020,  21:48
Map: de_dust2
More details: Eram short, bomba plantata A. situatie de 1 vs 4, ma duc spre bomba, primesc 4 slapuri consecutive si ma omoara cineva. Am intrebat motivul, nu a raspuns nimeni si nu a stiut nimeni sa-mi zica nimic. N-am nicio problema cu nimeni, doar ca mi se pare ca uneori abuzeaza de admin si as vrea sa vad ca-i mai urecheati din cand in cand. Am intrat sa ma joc, n-am injurat pe nimeni si am luat jocul in serios, iar astfel de lucruri iti strica tot cheful.


Proofs: https://ibb.co/DCL8qBm
Other remarks: Nu vreau ca adminul sa fie sanctionat, vreau doar sa nu se mai repete astfel de lucruri. Multumesc

Editat de SenSaTioN
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu dau slap si mai fac cate o gluma cu cei pe care ii cunosc si imi permit, nu am avut nici o treaba cu tine.

Asteptam sa vedem cine a facut asta, cred ca se poate afla din consola.

 

Editat de MxE-

spacer.png

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 1 minut, Angrry™ a spus:

@TwiX Astept sanctiuni de la tine asupra adminilor.

Deja am dat la 2 admini -1 pentru abuz de slap.

Ce prostie e asta?

@MxE- si tu vei urma.

mlhCErz.png

 

@TwiX Ma asteptam sa aplici regulamentul / sa il imbunatatesti si sa ai grija ce staff alegi.

Ok, imi cer scuze daca am deranjat pe cineva.

Am dat slap doar celor care mi-au permis si cu care sunt prieten.

Daca ma deranjat pe cineva si primesc reclamatie, imi astept consecintele.  

spacer.png

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@SenSaTioN ti-am spusi acm 1 zi ca eu ti-am dat slap si ca imi cer scuze, acm ce mai vrei sa fac ?

 

daca vreti scotetim gradul si gata

 

eu nu stiu daca ati citit bine dar acolo scrie "Nu vreau ca adminul sa fie sanctionat, vreau doar sa nu se mai repete astfel de lucruri. Multumesc"    

 

si eu am fost sanctionat    pfff

 

 

ultima data cand mai ma joc pe sv 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Angrry™

Zi mi si mie logurile, eu n am acces eu nu pot sa contorizez lucrurile astea. Sanctiuni vor fi date dar de unde sa stiu eu ce si cum daca n am de unde sa vad

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

19 minutes ago, 💕Antonio said:

Prea tarziu :))) am  helper 

Il poti primi inapoi, nu ti-am dat din cauza ca i-ai dat lui 3 slap-uri.

Ai primit din cauza asta:

lpz56gS.png

lsjm2jd.png

fvFCwQq.png

 

 

Ati primit gradul inapoi, insa sper ca Twix sa ia masuri, data viitoare sau veti ramane fara. Inteleg ca va intelegetii, dar nu vad motivul unui slap, dar la 20 sau cate sunt. (Doar sa faci (sa dai slap) pentru ca poti, e cam abuz, chiar daca sunteti prieteni si glumiti nu e ok).

 

  • Like 1
  • Confused 2

wVVeI.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Slapurile apar in logs, eu sau case n avem acces la ftp sa putem monitoriza cu adevarat totul. Baietii isi fac treaba, dar pentru evenimentul asta, o sa tin legatura cu angry si voi lua masuri la abuzuri de genul, prieteni neprieteni. Sa tineti minte pe viitor

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.