Sari la conținut

Reclamatie Vaxeriousss


ursWu

Postări Recomandate

Nick: SAFARI
Nick admin: Vaxeriousss
Data și ora evenimentului: 21:50 pe data de 02/11/2020
Harta: Mirage
Detalii: Dupa ce l-am omorat cu un nade in rampa, mentioneaza numele meu pe chat si zice citet "sugi pl".
Dovezi: https://imgur.com/a/iTp7Mot
Alte precizări: Nu cred ca reprezinta server-ul intr-un mod bun deoarece erau peste 20 de playeri la momentul respectiv. Nu arata respect "fata de colegi" si face "glume" chiar daca nu ne cunoastem si nu avem nicio tangenta unul cu celalalt.

  • Like 1

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

wtf tu faci o reclamatie ptr un om care oricum nu e roman si care zice "sugi pl" =)))

au fost date injuraturi pe serverul asta nici nu ai idee

daca vine spectru sau nero si incep sa injure pe server fara jena, alora nu o sa se faca nicio reclamatie

ms de timpul acordat sa imi cititi opinia 🙂 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu m-am simtit jignit dar nu cred ca e ok sa vada toti playerii de pe server ca se injura helperii cu adminii si asa mai departe. Nu e vina mea ca nu e roman atat timp cat in regulament zice ca orice ce injuratura trebuie sanctionata sau e facut la misto regulamentul.

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, SAFARI a spus:

Eu nu m-am simtit jignit dar nu cred ca e ok sa vada toti playerii de pe server ca se injura helperii cu adminii si asa mai departe. Nu e vina mea ca nu e roman atat timp cat in regulament zice ca orice ce injuratura trebuie sanctionata sau e facut la misto regulamentul.

Broo... chilll , ca mai sunt cativa din staff cu Owner si Admin/Mod care scot pe gura ce n-auzi pe strada de la "bombardieri" si smecherasi :))) , De aia ce sa zicem ? ne luam fix de bietul Vaxe care spune cuvinte la misto si probabil .. sa ne faca pe noi sa radem .... deoarece vorbeste engleza si stie cateva injuraturi in romana ... si pe unii ii amuza asta . Of of of  , rai mai sunteti ... reclamatia e cam in zadar...  @TwiX Tu ce parere ai ? 

  • Like 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

8 hours ago, 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影 said:

1. VAXERIOUSSS ( aka @ENIS ) este Admin parca . 

2. Nu este roman ... deci altii l-au invatat sa zica asta + alte fraze :)))) . 

Soo.... CONTRA . 

Contra

  • Love 1

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影 a spus:

Broo... chilll , ca mai sunt cativa din staff cu Owner si Admin/Mod care scot pe gura ce n-auzi pe strada de la "bombardieri" si smecherasi :))) , De aia ce sa zicem ? ne luam fix de bietul Vaxe care spune cuvinte la misto si probabil .. sa ne faca pe noi sa radem .... deoarece vorbeste engleza si stie cateva injuraturi in romana ... si pe unii ii amuza asta . Of of of  , rai mai sunteti ... reclamatia e cam in zadar...  @TwiX Tu ce parere ai ? 

+1 CONTRA

Sunt foarte multi pe server care injura dar pe aia ii iertam

+ca sunt niste glume pe care el poate nici nu le intelege dar ne face pe noi sa radem❤

Am primit si injurături de morti de la cineva din staff,dar am iertat,nu am vrut sa-si piarda gradul.

Editat de 小丑 CLOVNU
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

11 hours ago, 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影 said:

Broo... chilll , ca mai sunt cativa din staff cu Owner si Admin/Mod care scot pe gura ce n-auzi pe strada de la "bombardieri" si smecherasi :)))

 

23 hours ago, Davidodo01 said:

daca vine spectru sau nero si incep sa injure pe server fara jena, alora nu o sa se faca nicio reclamatie

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Safari, stai jos, ai nota 4!  Tu cand vei fi prins injurand pe cineva (ai mai facut-o inainte sa ai moderator) ce pedeapsa trebuie sa primesti? 🙂  Vaxe glumeste si nu a existat unul de pe server sa protesteze pe seam asta, pana la tine! Te-ai simtit tu jignit asa de repede, cum de si-a permis sa-ti zica tocmai tie, asta. Ce sa spun?! 🙂

 

Contra!

Editat de Sacâz
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.