Sari la conținut

cerere helper -sisu


SiSuGod

Postări Recomandate

Nume: Dumitru Florin
Vârsta (minim 14):15
Nick: -sisu
Profil jucător: nu merge link https://steamcommunity.com/profiles/76561199081489360/
Ore jucate pe server: file:///C:/Users/exuus/Desktop/2231.png    dovada, nu merge link
Ai intrat în grupurile de steam ale serverului?: da

Ai dat like paginii de facebook a serverului?: file:///C:/Users/exuus/Desktop/Untitled.png

Ai intrat în clanul gametracker al comunității?: da Marihoana1235

Ai intrat pe serverul de discord al serverului?: Da SiSuGod#6071
Ai citit regulamentul?: poate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Veezi... ca ai gresit ceva :)))) , era mai bine daca punea-i direct cate ore ai si gata... nu stiu ce ti sa parut complicat sau ce n-a mers... vad ca si la pagina de facebook , la fel ai pus .. putea-i sa zici Da  , nici nu stiu ce sa spun :)) 

 Din pacate vad ca ultima oara ai fost activ pe 20.10.2020 https://prnt.sc/v7bygq , acu 6 zile... acu nu stiu daca arata bine + ca nu te-am gasit dupa numele scris acolo , ci dupa numele Sisugod . Rugamintea mea e sa mai faci cateva ore si sa fii putin mai activ , 23 mi se par cam putine , revino peste 1 saptamana cu o noua cerere ! In caz contrar datelor si nu se potrivesc ai un Pro de la mine .

 

Editat de 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar acum, SiSuGod a spus:

Nu am 23 de ore..am 30 :))) si am fost banat cica wh de aia nu am putut juca si acum am primit unban acum 2 zile si am inceput sa joc iar, am crezut ca aveti nevoie de poza

 

E nevoie dar nu ai pus un link ... ai pus locatia fisierului tau din pc ... 

 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si joc zi de zi decat ca acum pe sv ma cheama -sisu nu ma mai cheama SiSuGod

 

Acum 18 ore, 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影 a spus:

E nevoie dar nu ai pus un link ... ai pus locatia fisierului tau din pc ... 

 

tot ce trb sa faci este doar sa copiezi acolo si sa dai in brows atat 🙂 si poti vedea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 minute, SiSuGod a spus:

si joc zi de zi decat ca acum pe sv ma cheama -sisu nu ma mai cheama SiSuGod

Buuun , rectific ce am zis mai sus , Ai un PRO atunci .

Acum 3 minute, SiSuGod a spus:

tot ce trb sa faci este doar sa copiezi acolo si sa dai in brows atat 🙂 si poti vedea

Cat despre asta .. nup . e imposibil sa mearga ... 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 minute ago, 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影 said:

Buuun , rectific ce am zis mai sus , Ai un PRO atunci .

Cat despre asta .. nup . e imposibil sa mearga ... 

a.. imi pare rau atunci...la mn imi merge.. scuze..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro 

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.