Sari la conținut

Reclamatie UnReal


kayn

Postări Recomandate

Nick: [numele tău de pe server] kayn
Nick admin: [numele adminului reclamat] UnReal
Data și ora evenimentului: 18.10.2020 / 23:50
Harta: [harta ce rula pe server în momentul întâmplării evenimentului] dust2
Detalii: Ban dat aiurea pe spatele suferintelor unui copil de 13 ani
Dovezi: [dovezi care să ne ajute să înțelegem mai bine ce s-a întâmplat] 

 
Alte precizări: este demo dat de el in topicul de l-am atasat. mi s-a dat ban pentru BHOP, eu avand VIP-ul de test, avand pana si la nume VIP. Nu mi se pare ok sa aveti admini ATAT de incompetenti, incat sa nu vada un nume si sa suspecteze de cod doar pentru ca sufera un copil, cum se poate auzi si din demo. S-a plans de nenumarate ori ca imi sare tinta, el fiind la tero, iar eu la CT si neavand cum sa vada asa ceva, si cum se vede si din demo clar nu-mi sarea tinta si nici de wall nu e cazul.

  • Like 3

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa-ti spun ceva baietas .

1. Reclamatia este facuta in zadar , iti spun si de ce , Ti-am dat ban , ai facut cerere unban , am prezentat demo , s-a dovedit a nu fi bun , ai primit unban , problema rezolvata .

2. Nu m-am plans 1 secunda ca iti sare tinta , jucatorii si ceilalti Helperi spuneau asta :)) asa ca nu "manca bureti"  .

3. Cat despre ban-ul de ieri , Cand am intrat pe server inca aveai tag-ul de VIP , deci tu aveai /viptest de ceva vreme , am stat pe server mai mult de 10 min cat  tine acel viptest , prin urmare e la mintea cocosului ca tu nu aveai Vip , si ca sa stii si tu , TOTI , absolut toti jucatorii ce folosesc comanda !viptest apar in meniul din /vips , chiar daca timpul acordat ( respectiv de 10 min ) trece , tu ramai cu tag-ul pana se schimba mapa . 

Nu incerca sa ma afunzi pe mine in "rahat" si nu ma fa tu pe mine incompetent , pentru ca nu-ti permit asta , mai invata si tu sa vorbesti si sa te comporti , eu nu te-am jignit pe tine , tu nu ma jignesti pe mine , ok ? Nu-ti place adevarul pe fata stai si strangi din dinti . Nu-mi pasa ca ai tu cine stie ce prieteni , ca esti prieten la catarama cu @case ori  @snd .

Iar cu poza aia pusa pe discord cu mesajul pe care ti l-am dat in privat ce e ? crezi ca ma faci de ras ? 

Editat de 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 8 minute, 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影 a spus:

Hai sa-ti spun ceva baietas .

1. Reclamatia este facuta in zadar , iti spun si de ce , Ti-am dat ban , ai facut cerere unban , am prezentat demo , s-a dovedit a nu fi bun , ai primit unban , problema rezolvata .

2. Nu m-am plans 1 secunda ca iti sare tinta , jucatorii si ceilalti Helperi spuneau asta :)) asa ca nu "manca bureti"  .

3. Cat despre ban-ul de ieri , Cand am intrat pe server inca aveai tag-ul de VIP , deci tu aveai /viptest de ceva vreme , am stat pe server mai mult de 10 min cat  tine acel viptest , prin urmare e la mintea cocosului ca tu nu aveai Vip , si ca sa stii si tu , TOTI , absolut toti jucatorii ce folosesc comanda !viptest apar in meniul din /vips , chiar daca timpul acordat ( respectiv de 10 min ) trece , tu ramai cu tag-ul pana se schimba mapa . 

Nu incerca sa ma afunzi pe mine in "rahat" si nu ma fa tu pe mine incompetent , pentru ca nu-ti permit asta , mai invata si tu sa vorbesti si sa te comporti , eu nu te-am jignit pe tine , tu nu ma jignesti pe mine , ok ? Nu-ti place adevarul pe fata stai si strangi din dinti . Nu-mi pasa ca ai tu cine stie ce prieteni , ca esti prieten la catarama cu @case ori  @snd .

Iar cu poza aia pusa pe discord cu mesajul pe care ti l-am dat in privat ce e ? crezi ca ma faci de ras ? 

1. Pai daca am primit unban si tu mi-ai dat ban aiurea crezi ca asta e si gata?

2. Am zis ca s-a plans un copil, nu tu. 

3. daca stai si te uiti pe demo nu cred ca sunt 2 faze de bhop + ca e bhop de la server si eu oricum il fac din rotita si cand e automat, adica nu vad rostu la ce ai scris tu.

Nu sunt prieten cu nimeni, nu imi ia nimeni partea doar pentru ca ma cunosc. Toti de aici sunt obiectivi in orice situatie, d-aia au si gradele pe care le au. 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • kayn a schimbat titlul în Reclamatie UnRealhttps://usp.ro/forum/topic/44219-reclamatie-unreal/
  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.