Sari la conținut

Cerere Unban Replays


.Replays

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/profiles/76561198951015547/

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:495374909

3. Descrie situația: Se poate observa situatia pentru care am luat ban dupa 300 de ore jucate pe server.

4. Dovezi: -

Editat de .Replays
am editat situatia.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai primit ban pentru ca faceai reclama la servarul lui Pymbor.

 

Demo aici https://www86.zippyshare.com/v/sNr9gwVn/file.html

 

Edit

 Ai zis ca nu stii dc. joaca lumea pe servarul asta, sa iti dea add sa le trimiti ip-ul  de la serverul Pymbor si ai tot continuat de ziceai ca ai fost platit cu cat de bine se misca  samd . Daca nici aia nu este reclama...

 

@snd

@TwiX

 

 

Editat de Sneaky_mode
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic ca e cumva un fel de reclama e cam 50-50 dar eu zic ca merita a 2 a sansta,acuma se hotarast @snd si @TwiX eu decid,eu zic ca se poate da unban...

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu sunt acasa, maine ma intorc la bucuresti ca am venit pana la constanta putin. Astept pareri pana ajung eu maine sa ma uit dar sa die clar, reclama oricat de mica nu se discuta, mai ales serverul lui pymbor ca e mic scandal acolo.

Mai astept pareri

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mie imi da crash jocu incercand sa ii dau load, dar din ce zici ca "ba dc jucati pe sv" si bataia de joc ca sa ii dea add sa le trim IP la sv e prea de cacat... contra unban

@.Replays deci ai facut reclama totusi? nu conteaza numele la sv neaparat, ca intri pe sv si faci reclama in general e d-ampulea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e ca si cum ar fii iesita in momentul de fata de pe server toti playerii, ca n-a iesit nimeni. doar eu ca am primit ban 🙂 . Si celor care le-am dat ip erau 2 prieteni virtuali pot spune. Oricum nu iesea niciunul de pe server

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu iau apararea nimanui, dar fazele de genul ''ce server de cacat'' sunt de-a dreptul penibile. Atata timp cat ai serverul la favorite si intri pe el si te joci pe el, inseamna ca ai ales sa te joci pe acel server. Daca intri pe el si tie ti se misca jocul cu lag, bug' uri de tot felul, sau ca serverul are probleme de genul, este doar alegerea TA sa joci pe el. In schimb este de rahat si condamnabil sa arunci cu noroi afirmand lucruri, aici e de rahat, exista un alt server unde se poate juca mai bine. Lumea tinde sa devina curioasa si cere detalii. Nu or sa dea toti navala acolo, dar intr-un fel sau altul, este o reclama mascata. 

 

Replays, pari un tip matur in gandire...daca te-a mancat in Ms-dos si te-a luat gura pe dinainte, asuma-ti asta. Asta e, cu totii gresim, ceea ce conteaza e sa nu perseveram in acea greseala.

 

Eu personal, de cand ma stiu admin pe servere de cs go si nu numai, am banat instant pe cei pe care i-am prins zicand ''ce server de rahat''. Bun, daca e de rahat, la ce mai intrati fratilor? Facand de rahat si ziua celor care joaca pe el, inclusiv a celor care au pus umarul la ridicarea serverului (fondatori, admini, moderatori). Da, si adminii si moderatorii ridica serverul, pentru ca ei sunt cei care duc greul renuntand uneori la minute bune doar ca sa faca pe politaii dand mute, kick ori ban celor care se cred mai presus de regulile de pe server...

 

Ar trebui sa aveti demnitate si sa nu va mai plangeti de ceea ce ati cules. Ce semanam in viata, aia culegem!  

Personal, sunt de parere ca merita o a doua sansa, sa primeasca unban si sa fie lasat in pace. Desi lupul isi schimba parul, dar naravul, ba....!

Editat de Sacâz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Davidodo01  Tu nu ai voie sa-ti exprimi opinia :))) nu esti in STAFF ;D 

Cat despre @.Replays  , nu mi se pare o tragedie , nu cred ca i-ar fi dat cineva add sa-i dea ip de la sv-ul lui Pymbor :))) + ca nici nu a spus vreun nume , pentru cacaturile de genu se da mute , daca v-ar fi dus putin mintea si chiar ati fi citit regulamentul ala... 

- Nu aveți voie să chemați lumea la meciuri de competitive/wingman/danger zone/popflash/faceit/alte servere etc. [Pedeapsă: GAG, MUTE sau SILENCE 5-10 MIN sau BAN maxim 10 MIN]    "

Deci , sunt PRO UNBAN . @TwiX zic bine ?

 

Editat de 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa zicem pro dar nu prea merita

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.