Sari la conținut

Cerere unban skabby


Skabby2K

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/id/skab_/

2. Link ban SourceBans: Imi pare rau dar nu stiu unde il gasesc 🙂

3. Descrie situația: Nu stiu de ce am luat ban, daca este nevoie pot juca intr-o comfa sa dovedesc ca asa joc si mai pot arata niste filmari de vreo o saptamana cum ma jucam pe server ca se plangeau playerii si vreau sa vad un demo toate cele bune va doresc ❤️ Discord: sK#1500

4. Dovezi: https://imgur.com/a/lS44HOP

Editat de Skabby2K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 Mai vreau sa spun ceva, m am uitat pe profilul lui Dani (membrul din staff care mi a dat ban) si vad ca doar o persoana a facut cerere pentru ca nu avea demo, cred ca este o obisnuinta la el sa faca acest lucru. 

 

 

Daca ai rank 8 nu inseamna ca esti mereu codat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sefule 

aveai niste peekuri si sa nu mai zic ca daca era vreun smoke tu mereu asteptai doar unde era o pers,si aveai si rank mic aia e , pe data viitoare o sa fac demo(nu am demo)

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Omule ce conteaza asta, contul meu (main) este pierdut si nu este prima data cand faci acest lucru, am spus, puteti sa ma cautati pana si in chiloti de coduri iar eu cred ca un admin ar trebui sa stea mai atent pe forum dupa ce a dat un ban, asa cred eu, succes! Oricum eu nu te amenint sau lucruri de genul, iti voi face reclamatie ca dai banuri fara demo.

Editat de Skabby2K
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bine frate,ti ai luat vac pe 2 conturi daca nu ma insel sau pe 1 eu imi asum,dar pe data viitoare o sa fac demo sa nu mai existe discutii de genul 

                                                                     hbK.-

                                                              OWNER+VIP-GO.USP,RO

                                                         connect go.usp.ro   

                                                      discord-  HBK#8339

                                           instagram eusuntdaanii

                                            

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.