Sari la conținut

[Cerere Unban] te bat ca in balta alba


grizzLYNOOB

Postări Recomandate

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/id/xxxSWAGGxxx/

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=te+bat+ca+in+balta+alba&Submit=

3. Descrie situația: Caz tipic de admin incompetent. A stat 10 secunde spec pe mine ( freeze time-ul ) si la primul cap prin poarta a crezut ca am aimbot. Tipic. Daca un jucator joaca mai bine / trage mai bine / gandeste mai bine decat tine sau pur si simplu are noroc, asta nu inseamna ca are coduri. Eu tocmai ce testam niste setari ( fiind banat pe main pentru griefing, 35 zile, poza mai jos ) dar aparent toti adminii cu nova au admin.

4. Dovezi: 

 

Poza cu ban-ul de pe main - https://gyazo.com/ef31011eedef1dc7d2e25bbc2418c7d7

GIF cu capul prin poarta ( realizat pe Shadowplay fiind patit cu admini de rank mai mic, am explicat mai sus ) - https://gyazo.com/1f85962bae3c35a5b03801af9c0fe0e1

Main-ul meu - https://steamcommunity.com/id/grizzlydaking/

 

EDIT - Se poate vedea pe gif ca abia intrase la spec. Instruiti-va staff-ul pentru a evita mizeriile astea. Un simplu sfat.

Editat de grizzLYNOOB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand mai atent la vorbe, la pascut o sa vorbesti despre incopetenta ta.

Vasile asta mergea 20-2, lvl 6 in cs, primind multe report-uri de la altii cu motiv check pe el. 

Daca tu blea crezi ca eu m-am uitat dupa tine numai cand am intrat in spec, atunci fii mai serios.

Elementar pentru cuvintele de admin incopetent si chestii de genu, mai iai un ban direct pe server  , macar sa raman fara admin.

Ai luat ban nu pentru faza cu awp, da urmatoarea cu deagle, dar si pana atunci aveai momente aiurea.

 

Invata-te ce e aia respect si atunci vei fi si tu respectat, pana atunci succes

 

 

 

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Și care este dovada clară că aș avea aimbot ? Înainte de primul frag, deja aveam info despre unul în short, cu o armă de tip rifle. Apoi apare ăla cu awp, clar erau 2 ( sa nu mai zic că au skinuri diferite ). A făcut primul peek pe cutie și având în vedere majoritatea jucătorilor cu nova de pe server, făcea repeek în aceeași poziție. Al doilea frag a fost cu deagle-ul fiindcă așa cum am zis, îl stiam și nu mă joc de azi și în niciun caz pe 60hz cu 50 fps-uri. Ți-am dat main-ul meu și motivul pentru care nu joc pe el. Daca nu știai, nu poți juca pe servere securizate VAC daca ai global cooldown ( permanent sau nu.. in cazul meu este de 35 de zile pentru troll ) . Frag-ul prin poarta a fost complet normal și de-alea mi-am luat în fiecare runda. Ei de ce nu au fost banati pentru aimbot ? Te rog sa te uiți cate ore am pe main și level-ul de pe faceit, meciurile oficiale de pe esea, timpul petrecut pe hărți OFFLINE, apoi sa te uiți din nou la filmulețul făcut de tine. Totuși, ban pentru 3 fraguri pe care oricine le poate face, confirma faptul că ești incompetent și nu am cum sa respect o persoana care nu m-a respectat sa se intereseze despre cazul meu, ci mi-a dat ban pentru 3 fraguri și un filmuleț de 30sec, ceea ce este patetic și tu nu te poți numi parte din staff, sa nu mai zic de respect.

 

 

Edit : vreau toate dovezile împotriva mea, nu un filmuleț cu 3 fraguri obișnuite. Adică acele faze " aiurea ". Eu am ultimele 2 minute și 45 secunde înainte de ban. 

Editat de grizzLYNOOB
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@grizzLYNOOB ai fost cam nesimtit inainte sati puna videou ca asumi ca o fost numa 10 sec si il faci incompetent da defapt or fost 27 sec deci tot acolo dar nu are rost sa fi nesimtit oricum nicicand 

@patr1xxx #lanGOD te contrazici pe tine, ai zis ca nu numa pt 10 sec iai dat ban da tu iai dat pt 27 de sec , nu e destul videou asta daca mai ai mai baga

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da frate, el nu m-a respectat, eu nu îl respect. Plus că nu toți am fost crescuți la fel. Se pare că și tu mai ai multe de învățat despre oameni și să nu mai trăiești atât în joc. Numai bine și nu va mai atacați la părerea altora, că nu mai suntem în comunism. Învățați că părerile sunt împărțite și nu poți auzi numai vorbe bune despre persoana ta. Aștept decizia celui mai mare grad capabil sa raspunda acestei cereri și să evităm off-topic-ul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Ma bag si eu putin...

Grizzly, te intreb si eu ceva: la ce-ti folosesc toate conturile cu vacban afisate la profilul tau? Te lauzi ca ai luat vac ban pe 40-50 de conturi?  Si sa nu zici ca nu esti tu. Te-am gasit in vreo doua conturi cu vac ban pe ele cam cu aceleasi nume de le ai si acum pe acestea doua  ''main' uri'' pe care le ai in prezent!

 

Te dai atata mare ca ai depasit de nova. Acum ce esti? Global? Cu pretul a 50 de conturi cu vacban? Asa esti tu de serios?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Grad capabil? Te crezi important tare, gen toti iti asteapta unban-ul? Fii serios

Daca te trimiteam in sula pe server, atunci da, disrespect, dar in moment ce ti-au luat ban , nu e motiv de spectacol pe forum sub forma de jertva, fiecare admin are drept la ban cand considera el necesar. 

Deschide frumos regulamentul si citeste ca e scris alb pe negru ca decizia adminilor nu se discuta sau se contrazice, pentru asta este forum.

Asa ca fii serios

 

@swag nu fac rec de fiecare data cand mor, la mine se inregistreaza ultima minuta din joc, de aia e si video atat de scurt. 

Cum am mai zis odata, atata timp cat vad disrespect nu numai fata de mine, dar si fata de alte persoane, nici nu am ce discuta cu el.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Daca ai primit BAN pe serverul nostru , faci o cerere ca atare , fara laude precum "  Te rog sa te uiți cate ore am pe main și level-ul de pe faceit "  , ok ? Nu intereseaza pe nimeni cate ore ai tu , ce lvl ai tu pe nu stiu unde sau cat de bun esti tu , lucrurile astea le faci cu prietenii tai , nu cu noi . 

2. Vinovat/Nevinovat , iti pastrezi calmul si un limbaj decent fata de un staff si chiar persoana fizica care sigur e mai in varsta decat tine , pe tine nu te-a jignit nimeni in nici un fel , ofera respect pentru a fi respectat .

3. Nu stau sa caut sa vad cate conturi ai , pe cate ai Vac Ban , nu ma intereseaza , ma intereseaza sa te porti frumos si sa lasi deoparte aerele astea de intelectual si sa ne axam pe subiect fara jigniri si vorbe " cu bube " .

4. Din video nu reiese cum ca tu ai avea wall/aim , asa ca v-oi fi Pro unban .

5. @patr1xxx #lanGOD La fel si pentru tine .. calmeaza-te si mentine-ti un comportament/limbaj decent chiar daca el a inceput sa te atace/jigneasca, arata ca esti mai cu bun simt si nu te cobori  " la nivelul lui " . 

@TwiX Va rog sa nu mai raspundeti daca nu aveti nimic nou in legatura cu subiectul , de certat puteti sa va certati in privat . Seara faina !

 

Editat de 𝐔𝐧𝐑𝐞𝐚𝐥・影
  • Love 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata-mi și mie conturile pe care le-ai găsit cu numele " grizzLY " și pretinzi că sunt ale mele. Contul pe care am jucat este al unui tovarăș, jucător de hvh cu care am făcut troll pe MM. Am avut bulanul sa iau global cooldown și el nu, asta e. Acum mi-a dat contul sa mă joc pe public că are prime. Dar nu ai cu cine.

 

Am zis că nu m-ai respectat că nu te-ai interesat ce e cu contul ăla, ce level am pe faceit, de când joc cs, ca sa îmi pot argumenta playstyle-ul sau " aimbot-ul ". Nu mă cred important, dar dacă tu vii cu o "dovada" cică cu 3 fraguri casual și zici că am aimbot, din punctul meu de vedere, nu ești apt să fii în staff.

 

Ma repet pentru a 3 a oară unreal, poate așa înțelegi. Și cu litere mari, poate citești cu atenție : NU AM CUM SA IL RESPECT DACA EL NU M-A RESPECTAT INCAT SA STEA CATEVA RUNDE SPEC PE MINE. S-a bazat pe mulțimea de report-uri cum că aș avea cod doar fiindcă am tras mai bine decât cei care m-au raportat.

 

Și faza cu orele și faceit-ul am zis-o ca sa aveți un punct de reper data viitoare când vreți să banati pe cineva în mod abuziv, dar fiecare înțelege ce vrea după modul lui de gândire. Ca idee, când analizezi un jucător, îl analizezi din mai multe puncte de vedere, nu doar după aim. Dar la noi daca cineva trage mai bine decât altcineva, sigur are cod și sigur nu a depus mai mult efort decât cealaltă persoană în cauză, gândire tipic românească.

Editat de grizzLYNOOB
M-am exprimat greșit
  • Haha 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.