Sari la conținut

Cerere up Seby123


Seby123

Postări Recomandate

Contra, il avem pe @TheOne care dupa parerea mea este destul de activ. Daca intradevar ai idei asa cum spui tu te-as ruga sa i le comunici lui. Momentan zic sa ramai la gradul de designer.

                            ''When I die You'll love me''

                       ShgF8lH.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, angel a spus:

Daca intradevar ai idei asa cum spui tu te-as ruga sa i le comunici lui.

Daca sti sunt foarte putini designer si sunt si inactiv uni dintre ei, eu i as elimina pe respectivii si as mai cauta niste desginer noi

Daca se poate sa fac un grad nou pentru designer dar asta am vrut sa discut numai cu @TheOne gen am observat ca si gradu de gfx designer nu avem multe comenzi si gen sa se inventeze un grad in care sa poti face acele lucruri adk nu poti da tag la topicuri si multe altele care inca nu cred ca le am descoperit da asta trb discutata cu @Angrry™ .

Plus sunt foarte ingenios si ma pot gandi la mai multe chesti astea a fost gen primele  la care m am gandit sa le fac

Acm pe bune as putea imbunatatii, si sincer  sunt foarte activ si chiar as putea schimba ceva.

multumesc pentru timpul acordat

ps: @TheOne modelu ala e pentru ca sa incepi ca si designer am crezut ca nu trb sa il completez trb un model de up dar asta ramane de vazut.

  • Like 1

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Seby123 a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.