Sari la conținut

Cerere Unban


justLoki

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : justLoki|old.usp.ro
2. Profilul tau de steam:   https://steamcommunity.com/profiles/76561199081291443/
3. SteamID: STEAM_1:0:567033457 02:08
4. Profilul + numele Adminului care ți-a dat ban: I am THE KILLER
5. Motiv:  multi account
6. Dovada:  nu merge sa postez poza pe imgur!!
7. Alte detalii:m am linistit de acum nu mai fac prosti,nu mai injur si nu mai fac conturi s a intru pe server

Editat de justLoki
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Indiferent câte conturi îți vei face, atâta timp cât pe unul dintre ele ai folosit cheat-uri, vei primi ban pe toate. Trebuia să te gândești mai bine când ai ales să fii în postura de cheater, acum suporți consecințele.

Contra.

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

31 minutes ago, LOONELY said:

Indiferent câte conturi îți vei face, atâta timp cât pe unul dintre ele ai folosit cheat-uri, vei primi ban pe toate. Trebuia să te gândești mai bine când ai ales să fii în postura de cheater, acum suporți consecințele.

Contra.

Contra unban, cum a zis si lonely ai jucat cu hack si ai luat ban o sa iei mereu + ai inca 5 conturi banate doar pentru toxicitate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu ma aud pe filmare dar e foarte clar din raspunsuri despre ce e vorba(acolo e si  dovada cand zice ca are vreo 7 conturi banate)

 

Editat de IamTHEKILLER

Discord:IamTHEKILLER#3531

Steam

FOST OWNER OF OLD.USP.RO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

2 hours ago, LOONELY said:

Indiferent câte conturi îți vei face, atâta timp cât pe unul dintre ele ai folosit cheat-uri, vei primi ban pe toate. Trebuia să te gândești mai bine când ai ales să fii în postura de cheater, acum suporți consecințele.

Contra.

contra

Steam

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.