Sari la conținut

Cerere unban


Samitzu

Postări Recomandate

1. Numele tau ( din joc ) : Gufy$
2. Profilul tau de steam: https://steamcommunity.com/id/smurfsami/
3. SteamID: STEAM_1:0:51091413
4. Profilul + numele Adminului care ți-a dat ban: Velcoon
5. Motiv: WH
6. Dovada: -
7. Alte detalii: Baaaa joc de 4-5 luni pe sv dude am DMG pe mm si rank 19 pe contu mic + MG2 pe contu mare aproape 700 de ore pt 5-6 capuri iau ban?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce e suspect mane? :)) Am verificat tot, ultimu kill e Kenzor adica denisa ea nu stie sa joace bine csgo tot timpul vine pe mid sau stanga pe aim sa stea camp? In rest? Ca am dat si eu la bulan ca erau 8-9 playeri pe aim_deagle? :)) Rlly velcoon.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PRO UNBAN, nu mi-se pare ca ar avea wallhack joaca complet normal.
Velcoon a gresit asta este se intampla oricui sa mai gresesti cateodata.
EDIT: Cand vezi ca un om este toxic chiar daca te uiti pe cineva zic sa ii dai ban ca sa nu injure incontinuu si sa ii faca handicapati pe cei care stau camp.

Editat de Noax
.
  • Like 1
  • Love 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost foarte atent și am constatat că tot ce a "știut" (mă refer la poziții și așa) a făcut-o pe baza sunetului. Se aude fiecare pas făcut de oponenți și fiecare glonț tras. Nu mi se pare nimic dubios/suspect din ce văd în demo. My opinion: legit 100%.
Pro unban.

  • Like 1
  • Love 1

Steam Profile badge for ʟᴏᴏɴᴇʟʏ: Get your our own Steam Signature at SteamProfile.com

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • NiGHT a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.