Sari la conținut

Cerere moderator - NEEP


NEEP

Postări Recomandate

  • Nume: Stefan
  • Vârsta:15 
  • Categoria pe care vrei s-o moderezi: IT-Stiri
  • Contact (Steam/Skype/Facebook/etc.): Discord: NEEP#0001 Steam http://steamcommunity.com/id/neepzew sau http://steamcommunity.com/id/sadneep
  • De ce dorești să fii moderator?:  Cum am zis si in cererea de acum cateva luni  as vrea sa ajut la moderarea categoriei cat si moderarea forumului cu timpul.
  • Experiență în domeniu: Am mai fost moderator pe aceasta sectiune si consider ca m-am descurcat. Din anumite motive am renuntat, iar acum as vrea sa iau din nou aceasta functie.

              spacer.png

 

                                                                                                                                                       

 

                                                                                                                                                                                 ꜰᴏᴜɴᴅᴇʀ ᴏɴ ꜱᴜʀꜰx.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

                                                                                                                                                                                 ᴇx ᴏᴡɴᴇʀ ᴏɴ ʀᴜɴ.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

                                                                                                                                                                                 ᴇx ᴀᴅᴍɪɴ ᴏɴ ᴊʙ.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

                                                                                                                                                                                 ᴇx ᴀᴅᴍɪɴ ᴏɴ ᴏʟᴅᴄꜱ.ᴜꜱᴘ.ʀᴏ

 

                                                                                                                                                                                    Discord:NEEP#5547

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cererea ta de grad pe forum a fost trimisă cu succes.

 

Totuși, dacă voiai să faci cerere de helper / admin / grad pe unul dintre serverele de Counter-Strike trebuia să faci cererea în secțiunea serverului pe care dorești grad:

Vezi aici lista completă cu serverele de Counter-Strike, alege serverul dorit și refă cererea acolo.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te cunosc, stiu ca ai mai fost moderator acum mai mult timp.

Insa

Deja avem moderator pe aceea categorie care dupa parerea mea s-e descurca si nu are nevoie de aiutor. Iti propun sa faci activitate pe alta categorie si sa reincerci peste ceva timp

CONTRA

  • Like 1

                            ''When I die You'll love me''

                       ShgF8lH.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pro, e baiat serios+seby zice de mult ca vrea ajutor pe stiri it

  • Like 1

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

esti super ok dar n am nevoie la stiri de alt moderator, 

dar daca iti gasesti in alta parte si ai loc acolo ai pro de la mine

  • Like 1
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 hours ago, M0NSTER said:

Pro

Are experienta si cred ca ar merge alt moderator pe acea sectiune

 

Pro

  • Like 1

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 ore, M0NSTER a spus:

Pro

Are experienta si cred ca ar merge alt moderator pe acea sectiune

 

+1 pro

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ACCEPTAT, astept in PM o alta categorie libera pe care vrei sa moderezi.

  • Like 2

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.