Sari la conținut

Reclamatie VAXERIOUSSS


kayn

Postări Recomandate

Nick: kayn
Nick admin: VAXERIOUSSS
Data și ora evenimentului: 23:10 / 21.09.2020
Harta: dust2
Detalii: ma jucam, eram ultima runda, i-am dat lu unu lama la final, s-a terminat harta si am primit kick aiurea
Dovezi: http://prntscr.com/uldb4w
Alte precizări: in timpul meciului mi-a pus foarte multe intrebari, daca as avea smurf (pentru ca probabil jucam prea bine pentru asteptarile lui), daca as avea cod. La intrebarea "ai cod" i-am raspuns cu "da", apoi dupa 2 runde s-a intamplat ce am spus la detalii. 

 

  • Love 1
  • Sad 1

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. VAXERIOUSSS nu este roman , deci nu stiu cat de mult poate intelege dntr- o conversatie in limba romana .

2. Daca un admin te intreaba ceva nu il iei la misto ca esti tu smecher  , raspunzi frumos . 

3. Te plangi de parca ar fi facut cine stie ce tragedie , nu zic ca-i ok , nu stiu daca ai meritat dar pana la urma ... ai luat un kick ... puteai intra la loc .

@ENIS Why did you kicked this man out

Editat de UnReal

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 16 minute, UnReal a spus:

1. VAXERIOUSSS nu este roman , deci nu stiu cat de mult poate intelege dntr- o conversatie in limba romana .

2. Daca un admin te intreaba ceva nu il iei la misto ca esti tu smecher  , raspunzi frumos . 

3. Te plangi de parca ar fi facut cine stie ce tragedie , nu zic ca-i ok , nu stiu daca ai meritat dar pana la urma ... ai luat un kick ... puteai intra la loc .

@ENIS Why did you kicked this man out

Am vorbit cu el in engleza, nu in romana. Doar nu voiai sa scriu aici in engleza? 
M-a intrebat mai multe pana atunci si deja ma enervasem ca ma facea tot server-ul codat si sufereau toti pe chat si d-aia am zis ca da, am cod. Normal ca era o gluma si cred ca era logic, nu era ceva de ofensat. 
Ma plang pentru ca nu mi se pare un comportament ok pentru un admin. Nu ma intereseaza nationalitatea lui, dar atata timp cat sunt pe server si vreau sa ma joc linistit nu vreau sa vina unu sa ma traga la raspundere ca as avea cod. Daca aveam, putea linistit sa imi faca demo si sa imi faca cerere ban, daca n-are acces la ban, nu sa imi puna o mie de intrebari (ai main, ai cod, ai draci ai laci)..

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 15 minute, UnReal a spus:

Too frustrated ❤️ . @ENIS

Nu mai fa offtopic aiurea printule si nu mai vorbi asa cu mine. Am facut o reclamatie, ti-ai dat cu parere acum taci si asteapta decizia unui fondator.

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Sneaky_mode a spus:

contra.

Atata treaba pt un kick. 

Nu inteleg dc. nu i-ai dat un main .Chiar si cu vac asa  macar se vad orele https://steamcommunity.com/id/dexter200

 

Nu am main. Dati niste argumente de va doare capu, sincer. 

Legat de cont, stiu fondatorii situatia cu contul ala, nu trebuie sa dau explicatii aici. Pentru Twix, care probabil nu stie, poate sa ma intrebe sau ii dau mesaj daca este nevoie. 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba nu am vorbit personal cu panda, dar stiu ca e om de incredere, lucreaza cu porcu, case la fel, nu cred eu ca facea basini aiurea

 

2 la mana, @UnReal usor cu offtopicul, e o reclamatie va fi tratata ca atare, pareri strict la reclamatie nu:

Acum 7 ore, UnReal a spus:

Too frustrated ❤️ . @ENIS

nu se face asa, tu zici de respect, dar tu il tragi de siret cu Too frustrated

 

Nu zic nu, avem fiecare scaparile lui, cererea a fost facuta acu 23 de ore, din moment ce panda a vorbit cu baiatu pe engleza putea sa raspunda si aici in engleza ca stie despre ce e vorba, il mai las pana maine dimineata maxim dupa amiaza sa raspunda, si dupa iau masuri pentru ca nu l a interesat

 

@ENIS you know the situation here, you spoke with panda aka kayn, i want an answer from you, a point of view from your perspective, otherwise -1/remove because you weren’t interested, you were tagged, you saw but didn t answer, you have time to answer until tomorrow morning max afternoon

  • Love 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 48 minute, ENIS a spus:

I asked him to log in with the main account, everyone told me to ban him, but I know he was not cheating, and I kick him into the main account.

I told you i don't have one.

This is not a reason to kick me wtf. You knew i didn't have cheats, but you still kicked me because the players told you that i have. 
Lol, where is the logic?? 

  • Like 1
  • Sad 1

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca a raspuns scapa de data asta, are un warn verbal, dupa i l trec pe lista staff

@ENIS this time you won’t get any warning or dowgrade, but next time you will get -1

TC

  • Like 1

 Κύριε, ἐλέησον!

Oh, on that wide open highway
The life that I'm livin' is a dead man's hand

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.