Sari la conținut

Reclamatie BlackX


☁ 𝘼𝙍𝙍𝙀𝙎

Postări Recomandate

Nick: ARRES
Nick admin: BlackX
Data și ora evenimentului:  16.09.2020 22:15
Harta: Overpass
Detalii:

Dupa ce au mai stat altii admini pe el si au spus ca nu are nimic m-am hotarat sa ma uit si eu.

Ce constat:

1)Rrunda 12 ( 4-8 ), era boost si se uita in mijloc la water dupa ce s-a uitat con nici nu se uita la burlan doar pe mijloc.

2)Aceeasi runda cand se apropie de conn se poate observa pe radar ca unde se uita el este un adversar chiar daca se tragea el se uita dupa el prin acel perete iar cand incepe sa traga tinta ii tot tremura dupa ce se terminau gloantele. 

3) Tot in aceeasi runda cand iiese din connector omoara 2 adversari,pe primul in urmarea prin merete cand era in aer ( se observa bine pe 1/4x ) si la cel de al 2-lea se poate observa backtrack ul care este evident.. 

4) Runda 14 ( 6-8 ) el e mid si se uita dupa adversar ul la play ground. 

5) Runda 17 ( 8-9 ) aici mi-a facut mie back track pe mid.
Dovezi: https://easyupload.io/zehar8
Alte precizări: Acelasi lucru ca la cealalta cerere, nu am gasit un loc unde sa postez.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba pacat ca nu o facut killuri in runda 12 deci neai mintit... nici nu merge x-ray da merge drawmodels buguit

1 se mira ca nu vine nime B din vreo 10 oameni

2 tremuratu tintei cand trage prin smoke poa sa fie si ca ii bot sau de la lag

3 numi vede drawmodels pana acolo da mno tinea tinta inspre afara la toalete unde ar si trebui daca iesi

4 e singura faza ciudata de pana acum da poate sa fie random

5 ba omule tio dat prin metalu de la tocu usii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ieri am observat ca are spec list, acc nou cu 250 commend-uri facute prin programe.

Daca intru pe server, ii dau ban, mai bine imi iau Warn sau ce mai este acolo, decat asa un handicapat sa joace si sa strice jocul la toti.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata,tema cu el e inchisa, i-am dat BAN.

Intru pe server, ma uit ca mergea 35-10, trec spec deodata pe el, gata, s-a lasat de joc, sarea si nici nu tragea in altii cand ii vedea, o facea pe prostu.

Spec list curat.

Amin.

 

Hai noroc si sanatate @patrixxx 🙂

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, swag a spus:

avem pe sv baiat care are 1000 de commenduri si sound are vreo 100+ 

avem copii in plm care fac commend for commend

Exista boti daca nu stiati pentru care platesti cativa euro , stai afk pe un server de cs si faci commend-uri ezzz , ca sa iti dai cu hack , trebuie sa fie cumparat , din ce stiu eu cu alea free nu poti . 

T.C.

Editat de UnReal
  • Love 1

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.