Sari la conținut

cerere unban Soseta


Soseta

Postări Recomandate

 

1. Profil jucător: https://steamcommunity.com/profiles/76561198987974704/

2. Link ban SourceBans: https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:0:513854488

3. Descrie situația:Am jucat pe server vreo ora cam asa..2 mape.Dupa ce s a uitat pe mine un admin - Robert, dupa jumatate de ora primesc ban pe motiv wall de la unul NoOne,UnReal sau ceva de genul 

4. Dovezi:Doresc si eu sa vad demo-ul daca mi a facut demo in primul rand sa vad ce cod am eu. pot fi verificat oricand cu screen share sau orice sa se vada ca nu joc cu coduri. Pe acest cont am Supreme si pe contul main am global 

Editat de Soseta
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sincer , n-am stat sa mai fac demo , era prea clar ca ai wall . Te uiti prin pereti/smoke dupa ei , le faci prefire si vrei sa-mi zici ca nu ai cod ? hmmm.. ma iei putin de prost :))))) In fine... degeaba contest aici ce am vazut :))) . Martor imi e si  @Robert , dar , fiindca n-am un demo care sa demonstreze asta o sa iti iei unban . Si sa-ti zic si faza care ma determinat sa-ti dau ban : Era mapa Cache , erai la CT pe mid la White box , cu awp te uitai garaj prin smoke dupa aia ( erau 2 ) , nici macar nu a iesit din smoke sa-l vezi , cum a facut putin dreapta ala de langa cutie ai si inceput sa tragi dupa el , apoi desigur dupa celalalt , dupa ce smoke-ul deja disparuse . Dar cum am zis mai sus.... nu-i demo .. nu-i dreptate . :)))) Sa-mi fie mie invatatura de minte ! ❤️ 

Editat de UnReal

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stii cum, am dat si eu ban la un Catalin fara demo, ca era clar ca ii racit la cap, dupa ma trezesc cu cerere pe forum.

Dar na, nu-i demo, PRO unban.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.