Sari la conținut

Portofoliu Traficatu


Traficantu

Postări Recomandate

Nice, lucari destul de bune

Bluru e si el bun.

As vrea sa vad si avatare cu text, kw

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Part 2

Atentie, aceste imagini contin #Watermark-uri.

9iAawmq.png               T1su6hg.png                6gIAil0.png                                  ZDP9K3S.png               cHJEeKr.png               ZC9NyaM.jpg                    tY5ypPd.png                 pVeUDnA.png             scyZGIN.png
Editat de Traficantu
Upload

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lucrezi excelent, doar ca cu ultimele poze e o problema, contin reclama catre alta comunitate.

Mai lucreaza putin la text, in rest, lucrari bine executate, kw

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

31 minutes ago, Seby123 said:

Frumoase lucrări mai învață să folosești bluru o să îți iasă mai bine. Baftă

fii mai explicit, blur-ul nu este ceva "standard". Fiecare are stilul lui si il foloseste in moduri diferite sa adauge efecte. Ce crezi ca lipseste sau nu e corect vizual ? 

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Traficantu a spus:

fii mai explicit, blur-ul nu este ceva "standard". Fiecare are stilul lui si il foloseste in moduri diferite sa adauge efecte. Ce crezi ca lipseste sau nu e corect vizual ? 

Frt eu doar am zis că poți adăuga ceva blur adk sunt multe stiluri de blur și poți să le încerci lucrările îs bune nu am zis că ai un stil nașpa chiar îmi place stilul tau . 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

12 minutes ago, Seby123 said:

Frt eu doar am zis că poți adăuga ceva blur adk sunt multe stiluri de blur și poți să le încerci lucrările îs bune nu am zis că ai un stil nașpa chiar îmi place stilul tau . 

m ai inteles gresit, am vrut sa imi zici mai precis ce crezi ca ar trebuii sa schimb, dar am inteles idea. multumesc frumos. 

spacer.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Esti rupere baiete

Nu stiu cine esti, si de unde ai rasarit, dar imi plac mult lucrarile tale.

#kw

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 săptămâni mai târziu...
  • 1 lună mai târziu...

A trecut ceva vreme de cand nu te-am mai vazut pe aici

Parerea mea o stii deja

#KeepUpTheGoodWork

  • Like 1
  • Confused 1

                                                                  sergentu.gif                                                                                               

 

              

                                                                                      

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 luni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.