Sari la conținut

Cerere Unban NxS-DCM-


NxS-DCM-

Postări Recomandate

1. Profil jucător: Nu l-am gasit pe forum

2. Link ban SourceBans: Nu am gasit

3. Descrie situația: Mi-am luat ban ca a spus ca am wall dar eu spun ca nu am dar nu ma crezut si mi-a dat ban

4. Dovezi: Nu am, am doar poza cu banul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Quote

3. Descrie situația: Mi-am luat ban ca a spus ca am wall dar eu spun ca nu am dar nu ma crezut si mi-a dat ban

DEMO   (în mod surprinzător, demo-ul dă crash prin fiecare metodă de playback încercată, sper că e doar ceva de la mine)

 

M-am pus pe spec, ți-am făcut demo și în urma propriei decizii, ți-am dat ban pentru motivul menționat, noi doi nu am purtat absolut nicio discuție de genul, cu atât mai puțin să stau să dezbat cu tine dacă ai jucat cu hack sau nu ca mai apoi sa îți dau ban, așa cum susții. De asemenea, merită menționat că DCM la acel moment juca alături de alți doi colegi/prieteni (așa cum s-a putut deduce din tag-ul comun de grup pe care îl aveau toți trei); dacă banul rămâne, e de la sine înțeles  că erau conștienți de faptul că DCM nu juca corect și ar trebui sancționați ca atare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Ner0 a spus:

DEMO   (în mod surprinzător, demo-ul dă crash prin fiecare metodă de playback încercată, sper că e doar ceva de la mine)

 

M-am pus pe spec, ți-am făcut demo și în urma propriei decizii, ți-am dat ban pentru motivul menționat, noi doi nu am purtat absolut nicio discuție de genul, cu atât mai puțin să stau să dezbat cu tine dacă ai jucat cu hack sau nu ca mai apoi sa îți dau ban, așa cum susții. De asemenea, merită menționat că DCM la acel moment juca alături de alți doi colegi/prieteni (așa cum s-a putut deduce din tag-ul comun de grup pe care îl aveau toți trei); dacă banul rămâne, e de la sine înțeles  că erau conștienți de faptul că DCM nu juca corect și ar trebui sancționați ca atare.

da stiu ca este decizia ta dar bro vreau si eu sa vad macar o dovada ca joc cu cheat daca tu zici ca joc cu cheat doresc si eu sa vad o dovada daca se poate !

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.