Sari la conținut

Reclamatie Forgotten Raper


Postări Recomandate

Nick:  ARRES
Nick admin: Nu e admin, e jucator dar nu am gasit o alta sectiune unde sa pot face acest post. ( Forgotten Raper )
Data și ora evenimentului: 22:00
Harta: Dust_2
Detalii: O parere aici la baiatul asta, am inteles ca s-a mai uitat lumea pe el, am facut si eu demo-ul asta cu 2 faze: 

Prima: Rush in B prin smoke, a dat un flash si nu a verificat car sau window s-a uitat in site ( se observat jucatorul din site cand e aproape de car dar el nu a verificat nimic inainte )

A 2-a:   Tot in B rush fara nici o problema dar de data asta verifica car, se opreste pe mijlocul site-ului si tine tinta doar la usa dintr-un unghi in care el nu putea vedea CT, se uita la usa pana ii apare cel din CT si din cate am observat probabil are si no-recoil ( cand trage cu auto )

Dovezi: https://easyupload.io/linyt7
Alte precizări: Daca nu sunt dovezi suficiente anuntati ca mai fac 😄

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la auto n-are no recoil daca vezi nu da full auto da mai incet

singura faza ciudata e cand o intrat prima data in B cu ak ca tragea la nimereala si dupa ii da parca lock-on aimu pe corp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.