Sari la conținut

Reclamatie Robert


Berlin

Postări Recomandate

Nick: Scrim
Nick admin: Robert
Data și ora evenimentului: 08/24/2020 4:45PM ceva genu
Harta: de_mirage
Detalii: A primit unu mute 0 inainte sa se schimbe mapa pt injuraturi etc.. si dupa sa schimbat in de_mirage si i am zis la acea persoana in chat " ce ai facut vere ai luat mute ? " si Robert a inceput sa ma injure pe chat, acesta nu este comportament de admin. doresc sa se ia masuri drastice.
Dovezi: A0377F19B46AD84E6F381602A938A19BCAA765C0
Alte precizări: nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Berlin Daca @Robert. a folosit o comanda pe un jucator iar acesta ( adminul ) nu a gresit cu nimic , nu ai nici un drept sa-i comentezi lui . Acu daca ai inceput sa razi de ala ca a luat mute , mna e alta treaba ,  :)) normal  trebuia sa iei si tu mute vreo 5 minute , pentru ca il luai la misto intr-un fel ( mai ales daca a luat din cauza ta ) .  Nu zic nici ca ce a facut Robert e frumos . Oricum , nimeni nu va fi sanctionat pentru asta , cererea e in zadar , nu a spus nimic grav ;D Sa aveti o zi frumoasa !

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

7 hours ago, Robert. said:

da bro, ia mute din cauza ta si tot tu il iei la misto dupa, te injur ca de vorba buna nu intelegi si mai faci si figuri

ce vorba buna ca nu mi ai zis nimic sa schimbat mapa direct m ai luat cu injuraturi

edit: si chiar te rog sa imi dai dovada ca a fost din vina mea, m ai facut curios

 

 

6 hours ago, URL said:

@Berlin Daca @Robert. a folosit o comanda pe un jucator iar acesta ( adminul ) nu a gresit cu nimic , nu ai nici un drept sa-i comentezi lui . Acu daca ai inceput sa razi de ala ca a luat mute , mna e alta treaba ,  :)) normal  trebuia sa iei si tu mute vreo 5 minute , pentru ca il luai la misto intr-un fel ( mai ales daca a luat din cauza ta ) .  Nu zic nici ca ce a facut Robert e frumos . Oricum , nimeni nu va fi sanctionat pentru asta , cererea e in zadar , nu a spus nimic grav ;D Sa aveti o zi frumoasa !

unde scrie faza asta in regulament ? te rog si eu sa imi arati, in al doilea rand nu a fost din cauza mea, copilu avea chef de hartuiala eu nu i am facut nimic, fie cum o fii

edit : sa stii ca nu a spus nimic grav, poate pentru tine dar comportamentul asta un admin nu ar trebui sa il aibe, nu ma lua cu cacaturi de genu ca am fost admin pe multe comunitati chiar si pe asta si am experienta si stiu ce zic. vedem ce zic manageri.

Editat de Berlin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 3 ore, Berlin a spus:

unde scrie faza asta in regulament ? te rog si eu sa imi arati, in al doilea rand nu a fost din cauza mea, copilu avea chef de hartuiala eu nu i am facut nimic, fie cum o fii

edit : sa stii ca nu a spus nimic grav, poate pentru tine dar comportamentul asta un admin nu ar trebui sa il aibe, nu ma lua cu cacaturi de genu ca am fost admin pe multe comunitati chiar si pe asta si am experienta si stiu ce zic. vedem ce zic manageri.

:)) aici scrie puișor :

- Jucătorii nu au voie să se certe sau să ceară socoteală adminilor pentru comenzile folosite de aceștia atâta timp cât adminul nu a încălcat regulamentul. [Pedeapsă: GAG, MUTE sau SILENCE 5-10 MIN sau BAN maxim 60 MIN]

 

Chiar nu-mi pasa unde si cat ai fost admin :)))) Se vede ca esti prea frustrat si n-ai cu cine sa te certi , next ai avertisment pentru topic aiurea .

CONTRA RECLAMATIE !

@TwiX ? 

Editat de URL

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.