Sari la conținut

unban ⒶTRACYⒶ


Dinel

Postări Recomandate

1. Profil jucator: [https://usp.ro/servere/go/profil.php?id=STEAM_1:1:200241467]

2. Link ban SourceBans: [https://go.bans.ro/index.php?p=banlist&searchText=STEAM_1:1:200241467]

3. Descrie situatia: Eram pe cache si aveam polar si am tras din mid ct in garaj prin peretele de metal care e de wallbang si am avut bulan sa dau in unul prima data in picior si dupa l-a terminat coechipierul meu iar dupa inca 6 gloante date la noroc l-am nimerit pe unu palash jr. mai era o faza pe mid cand era aproape de mine pe mid si i-am dat prefire ca ii auzeam pasii cum se apropiau. in rest a fost doar ca stiam eu sa joc atat erau kill uri fair celelalte erau de bulan. plus cred ca palash ala statea intentionat la punctul ala de wallbang ca dupa sa zica cum ca am hack sau ceva eu nu am avut hack niciodata pt ca nu vreau virusi si nu am nevoie nu mai sunt la inceput sa zici ca nu stiu sa trag sau ceva plus ca tot meciul am jucat polar, arma mea preferata cu care joc aproape mereu. am fost banat mai intai pe un cont alt si apoi din nimic pe contul tracy. am dat cu polarul pe deasupra smoke ului si portiunea aia mica prin care poti vedea daca faci kill cs ul il pune ca kill prin smoke iar tu cand ai vzt tabela ai zis ca am dat prin smoke apoi m.am trezit cu ban pe nedrept din cauza skill ului...

4. Dovezi: https://imgur.com/gallery/CqWqZZw

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

du.te pe cs si apasa shift+f2 apoi deschizi o chestie din demo aia de pus pauza si pe ea scrie "load". apesi si te duci pe desktop sau unde ai instalat demo ul si apesi pe el si il incarci asa am fct eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1 oră în urmă, Dinel a spus:

du.te pe cs si apasa shift+f2 apoi deschizi o chestie din demo aia de pus pauza si pe ea scrie "load". apesi si te duci pe desktop sau unde ai instalat demo ul si apesi pe el si il incarci asa am fct eu

aceeasi eroare :))) 

 

rerea.png

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pro unban

"Be careful who you trust, the devil was once an angel."

| 𝕾𝖙𝖊𝖆𝖒 | 𝕸𝖚𝖘𝖎𝖈 𝕿𝖗𝖆𝖉𝖊 𝕷𝖎𝖓𝖐 |

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6wc1aeB.gif
76561198282438000.png
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din ceea ce era in video, nu se vede wall-ul, deci pro unban.

𝖕𝖆𝖙𝖗𝖎𝖝𝖝𝖝#𝖑𝖆𝖓𝖌𝖔𝖉

Owner + 𝐕.𝐈.𝐏 𝐢𝐧 𝐆𝐎.𝐔𝐒𝐏.𝐑𝐎

🥰 ᴅɪꜱᴄᴏʀᴅ:     𝓅𝒶𝓉𝓇𝒾𝓍𝓍𝓍𝓁𝒶𝓃𝑔𝑜𝒹#𝟦𝟢𝟫𝟨 🥰

😘 ℑ𝔫𝔰𝔱𝔞𝔤𝔯𝔞𝔪 : p.turlakov 😘

👑🇲🇩

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • TwiX a blocat acest topic
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.