Sari la conținut

Povestea mea: PorcusorulMagic


PorcusorulMagic

Postări Recomandate

Hai noroc dragi tovarasi! PorcusorulMagic aici pe zona a venit sa isi spuna povestea.

Am aflat de comunitatea USP de prin inceputul lui 2018, atunci numindu-se Evict (frumos nume , rest in piece). Intre anii 2016-2018 eram situat pe alta comunitate , am avut cateva certuri pe acea comunitate si a venit dragutul de @sebacs sa imi fac un server de OLDCS cu el. Pe vremea aceea nu stiam nimic legat de SourceMod , de Scripting , nimic , pamant de flori eram. Seba mi l-a prezentat pe Garfield si acesta mi-a facut legatura cu @snd. El ne-a facut un Addons decent si cum eu eram inca copil prost ce facea el bun , eu modificam in rau si ii storceam toti nervii lui snd , dar m-a iertat ca sunt baiat bun :)). Cred ca a facut pentru mine snd minim 4 addons-uri , pare rau snd :)). Incepusem frumos sa cresc cu OLDCS-ul , dar dupa 1 an de tinut serverul a inceput si o monotonie , nu mai voiam sa platesc hostul si nici de server nu imi mai ardea. A fost inchis serverul pentru cateva luni pana m-a contactat snd daca as vrea sa ma ocup de Arena. Am acceptat si dupa cateva luni am redeschis OLDCS-ul (in prezent se afla pe picioarele lui 😄). Cand am redeschis serverul mai stiam cate ceva de SourceMod si am reusit sa imi fac propriul Addon. Snd a vazut ca mai faceam cate ceva la alti oameni si a observat si activitatea mea de pe forum si m-a invitat sa ma alatur echipei Evict. Dupa o luna , maxim 2 au aparut niste probleme cu domeniul Evict si a devenit USP in care am fost promovat la rang-ul de Administrator. Mi-am dedicat o gramada de timp in aceasta comunitate si am vrut sa ii fiu alaturi tot timpul. Totodata in trecut am avut niste mici certuri cu snd , dar am vazut ca nu s-au meritat si am lasat vorba aia , respecta si vei fii respectat. Proverbul asta sa il aveti in minte de fiecare data cand intampinati probleme si nu doar pe servere , ci si in viata reala. Si inca ceva , pentru cei care vor chiar 100% sa aiba un server de csgo , sa urce in Top si etc. , trebuie sa isi dedice timpul pentru acesta , nu va urca niciodata singur. Faceti update-uri si cate mai puteti face , concursuri etc. In prezent pe OLDCS si Arena nu am mai facut update-uri din cauza anotimpului, e vara si ca tot omul iti trebuie un "concediu" de relaxare 😄

Va pup si aveti grija de voi, cine vrea sa dea ochii cu mine il astept la o bere 😄!

  • Like 6
  • Love 8

YOUTUBE | TWITCH | STEAM | TIKTOK

chX82JV.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • PorcusorulMagic a prezentat acest topic
  • case fixat și nefixat acest topic
  • 2 săptămâni mai târziu...

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.