Sari la conținut

Povestea mea: Lukas978


Lukas978

Postări Recomandate

Salut!!!Ma numesc Daniel, mulți ma știți ca Lukas978, sunt din Moldova si astăzi o sa va spun cum am ajuns eu pe aceasta comunitate!!!

 

Era o zi simplă(luna martie a acestui an cred) si cautam un sv de awp,unde sa ma joc!!! Am găsit multe sv de awp, dar cel mai mult mi a placut awp.usp.ro, serverul comunității noastre!!!

Am inceput sa joc pe sv ca nebunul, toata ziua, apoi dupa ceva timp, am dat întîmplător de forumul comunității (ca sa înțelegeți, eu pina atunci nu stiam ca exista o comunitate, ca exista un forum si etc!). 

 

Dupa ceva timp de jucat pe sv ul de awp, am aplicat pentru grad pe sv, prima incercare a fost nereușită, dar nu m am lasat si am mai încercat sa aplic pentru grad, ceea ce mi a reușit!!!

 

Am avut si 2 tentative de a aplica pentru mod pe forum, dar fara succes(((.

Dar in viitor cred ca l i au😁😅

 

 

 

Dupa citeva luni de jucat pe serverele comunitatii,am decis sa mi deschid si eu un server!!! Ceea ce mi a reușit, poate nu e cel mai bun sv, dar eu ma bucur ca am incercat si l am deschis!!!

 

M am împrietenit cu multi dintre voi, si ma joc ca nebunul alaturi de voi in fiecare zi.

 

Daca ar fi sa dau o nota comunității ar fi un 8 aproape 9, deoarece sunt lucruri unde eu cred ca trebuie de lucrat.

 

 

In final as vrea sa spun ca sa nu renunțați niciodata si sa credeți in voi si in dorințele voastre ,doar asa veti reusi sa ajungeți cineva!!!!

 

Aveți grija drq cu corona asta, va pwp❤

 

 

P.S. Cer scuze, sigur sunt greșeli si poate nu e formulat tot ok, dar am încercat, ms!!

 

 

💪MOD+VIP 👉AWP.USP.RO👈

Discord: Lukas978#2494🗨️

giphy.gif  

            76561198859259374.png

                       💩MUJE FORTNITE💩💦

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.