Sari la conținut

Povestea mea: case


case

Postări Recomandate

Salut si bine v-am gasit (sanatosi sper)! Astazi voi da startul acestei categorii, unde fiecare membru sau staff isi poate spune povestea despre el alaturi de Comunitatea USP Romania. 

 

Dupa cum stiti, sunt unul din administratorii acestei comunitati de aproape un an, iar pe comunitate activez de 1 an si jumatate, asa ca am decis sa va impartasesc povestea mea in aceasta comunitate:

 

Totul a inceput cand am cautat pe gametracker un server de arena 1v1 populat pe care sa ma pot juca si am dat de serverul nostru de arena. Asta a fost prin septembrie 2018. M-am jucat o perioada si dupa m-am lasat de tot de jocuri si de comunitati. Dupa, prin martie 2019, mi-am adus aminte de acest server de 1v1 si am intrat pe el sa ma joc. Mi-a placut la fel de mult ca prima data, poate chiar mai mult si am decis sa-mi fac cont pe forum pentru a ajunge cat mai sus pe server, de la helper la un grad cat mai mare, cat si pe forum. Scopul fiind dezvoltarea comunitatii. Nu m-am lasat si am facut cerere de moderator pentru staff forum, ulterior fiind acceptat. De aici totul e istorie.

 

Ma bucur ca fac parte din aceasta familie, ca ma inteleg cu atatia oameni super intelegatori si destepti, ca desi la 15-16 ani (cat am avut cand am intrat prima data pe comunitate) am fost primit cu bratele deschise si ca am putut sa invat chestii noi in fiecare zi!

Sfatul meu pentru voi este sa nu va lasati de nimic din ceea ce faceti, niciodata. Exemplu eu: un nimeni la inceput, ce juca pe un server for fun, iar acum am propriile mele servere TOP in Romania + pot sa ma dedic mai mult si mai fara frica in administrarea & dezvoltarea comunitatii noastre. Cum am reusit? Nu m-am lasat, m-am implicat cat mai mult, am avut RESPECT pentru oamenii cu mai multe realizari decat mine si, cel mai important, coloana vertebrala.

 

Tu ce zici? Asteptam cu nerabdare sa ne spui povestea ta. Deschide un topic fara frica si spune-ne despre tine si USP.

  • Like 5
  • Love 4

" Beneath this mask there is more than flash.

Beneath this mask there is an idea, and ideas are bulletproof. "

"“I was silent, but I was not blind.”

JrydLpv.gif

www.usp.ro

Discord: case#6459

My servers & USP SERVERS:

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

b_350_20_323957_202743_f19a15_111111.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • case nefixat și nerecomandate acest topic
  • case a fixat acest topic
  • snd a anulat fixarea acestui topic
  • case a prezentat acest topic
  • snd nu a fost prezentat pe acest topic
  • case fixat și nefixat acest topic

Alătură-te conversației

Poți posta acum și să te înregistrezi mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: Postarea ta va necesita aprobare moderator înainte de a fi vizibilă.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Inserat ca text bogat.   Lipiți ca text simplu

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost restaurat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.