Sari la conținut

Evict Romania ofera 2 servere de CS GO spre administrare


HATEAND

Postări Recomandate

Comunitatea EVICT Romania dă spre administrare două servere de CS:GO.

Nu e nevoie să plătiţi host sau vreun serviciu de întreţinere al serverului, totul este asigurat de către noi.

 

CONDITII

  • Se oferă doar un server pe persoană, nu puteţi ambele servere
  • Trebuie să va ocupaţi de server şi să-l populaţi sau cel puţin să joace cineva pe el, dacă în decurs de 1 luna serverul rămâne 0/32 sau nici nu este făcut o să fie suspendat
  • Serverul trebuie să rămână în comunitate Evict România, dacă încălcaţi acest lucru serverul este suspendat şi sunteţi banat permanent pe forum
  • Trebuie să ai cel puţin 10 post-uri pe forum
  • Trebuie să ai cel puţin 15 ani
  • Modul serverului este liber, îl poţi face ce mod vrei
  • Nu există un model anume, lasă reply cu proiectul tău şi ce ai de gând să faci cu serverul, cele mai serioase şi cu cele mai mari aşteptări vor fi acceptate
  • Nu uită să laşi în reply informaţii despre experienţa ta în administrarea serverelor şi să specifici metoda ta de populare şi dacă metodă ta este secretă îi poţi da PM lui @HATEAND cu ea

 

INFORMATII SERVERE

  • Ambele servere sunt de 32 sloturi
  • Ambele au 128 tickrate
  • Serverele nu sunt facute, sunt default

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

 

Mult succes!

Pentru orice intrebare ma puteti contacta prin PM @HATEAND sau Discord HATEAND#0036

  • Like 2

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt dispus să am grijă de unul dintre serverele puse la dispoziție.

Pot să îl populez destul de repede ( cunosc persoane care cauta servere noi cu staff serios ).

De asemenea am timp suficient pentru a administra serverul cu atenție și grijă.

Experiență am destulă. 

Am avut 2 servere de CS 1.6 și unul de CS:GO pe altă comunitate. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut, mai jos o sa prezint cateva subpuncte:

- Chiar imi doream sa deschid un server si as fi dispusa sa am in grija unul dintre serverele puse la dispozitie.

- Ma gandeam sa pun in practica un server de Retake sau Bhop.

- Am ceva experienta in lumea YouTube-ului si cunosc cateva persoane, deci nu e problema de publicitate. Pe langa asta studiez developarea jocurilor si am cativa colegi pasionati de CS GO.

- Am ceva experienta si in administrare si am si o echipa buna prin care as putea pune server-ul pe picioare.

- Timpul nu e o problema, daca chiar iti place ceea ce faci o sa iti faci timp mereu pentru acel lucru.

- Cate ceva despre mine ar fi: Sunt Alexandra, am 17 ani si jocurile "e vietile mele" :)).

  • Like 1

 

                                                                 tumblr_nw9tr6LHCH1qj47bio1_500.gif

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 ore, Stiletto a spus:

Sunt dispus să am grijă de unul dintre serverele puse la dispoziție.

Pot să îl populez destul de repede ( cunosc persoane care cauta servere noi cu staff serios ).

De asemenea am timp suficient pentru a administra serverul cu atenție și grijă.

Experiență am destulă. 

Am avut 2 servere de CS 1.6 și unul de CS:GO pe altă comunitate. :)

Sincer,daca conteaza sau nu,ca fost detinator de server ii ofer increderea si il sustin pe @Stiletto,e un tip de treaba si isi va face treaba
Cand revin o sa aduc o groaza de surprize,pana atunci @Stilettomerita 1 server

  • Like 2

76561198068915593.png
 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serverele au fost date

server 1 @q4e

server 2 @luscious

 

 

Topicul se va redeschide in momentul cand se vor cauta noi detinatori.

Locked.

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.