Sari la conținut

Evict Romania ofera 2 servere de CS GO spre administrare


HATEAND

Postări Recomandate

Comunitatea EVICT Romania da spre administrare un server de CS:GO.
Nu e nevoie sa platiti host sau vreun serviciu de intretinere al serverului, totul este asigurat de catre noi.

 

CONDITII

  • Se oferă doar un server pe persoană, nu puteţi ambele servere
  • Trebuie să va ocupaţi de server şi să-l populaţi sau cel puţin să joace cineva pe el, dacă în decurs de 1 luna serverul rămâne 0/32 sau nici nu este făcut o să fie suspendat
  • Serverul trebuie să rămână în comunitate Evict România, dacă încălcaţi acest lucru serverul este suspendat şi sunteţi banat permanent pe forum
  • Trebuie să aveţi cel puţin 10 post-uri pe forum
  • Modul serverului este liber, îl poţi face ce mod vrei
  • Nu există un model anume, lasă reply cu proiectul tău şi ce ai de gând să faci cu serverul, cele mai serioase şi cu cele mai mari aşteptări vor fi acceptate.

 

INFORMATII SERVERE

  • Ambele servere sunt de 32 sloturi
  • Ambele au 128 tickrate
  • Serverele nu sunt facute, sunt default
  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topicul inca nu e gata, il fac diseara si o sa-l postez, pana atunci nu modificati nimic

 

daca aveti propuneri despre conditii sau d-astea reply.

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propuneri pentru condiții:

  • Aplicantul să demonstreze că are experiență în administrarea serverelor. (Chiar dacă server-ul poate fi oricând suspendat, e totuși prea mult o lună pentru a lăsa pe cineva să demonstreze că este priceput. Dacă ne chinuim trei luni să găsim o persoană pregătită să administreze server-ul, nu am făcut nimic);
  • Ar trebui puse și limite de vârstă. (Sunt mulți puști, chiar și de 13-14 ani, care știu ce fac, însă, cred eu, administratorii celor două servere trebuie să fie persoane pe care te poți baza să-ți răspundă la 12 noaptea la telefon dacă s-a întâmplat ceva și să nu ne trezim cumva că dispar vreo săptămână fără să dea vreun semn, iar motivul să fie acela că n-a putut "să intre pe pc" că a luat nu știu cât în teză).
  • Like 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 14 minute, godзлато_ a spus:

Propuneri pentru condiții:

  • Aplicantul să demonstreze că are experiență în administrarea serverelor. (Chiar dacă server-ul poate fi oricând suspendat, e totuși prea mult o lună pentru a lăsa pe cineva să demonstreze că este priceput. Dacă ne chinuim trei luni să găsim o persoană pregătită să administreze server-ul, nu am făcut nimic);
  • Ar trebui puse și limite de vârstă. (Sunt mulți puști, chiar și de 13-14 ani, care știu ce fac, însă, cred eu, administratorii celor două servere trebuie să fie persoane pe care te poți baza să-ți răspundă la 12 noaptea la telefon dacă s-a întâmplat ceva și să nu ne trezim cumva că dispar vreo săptămână fără să dea vreun semn, iar motivul să fie acela că n-a putut "să intre pe pc" că a luat nu știu cât în teză).

Same +1

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O sa preiau eu unul dintre servere (probabil impreuna cu @Locked). Discut cu sound mai multe in privat, sau cu cine se ocupa. Astept doar ftp-ul ca sa putem incepe sa il configuram.

 

>>>>Q4e<<<<

| founder  showdown(Arena)] |

  • Check out some of my tutorials: here
Spoiler

 

 

 

  • Check out some of my plugins: here
Spoiler

 

  • More stuff coming soon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma ocup de astea 2 servere, aștept sa mi dai mesaj 

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 6 ore, q4e a spus:

O sa preiau eu unul dintre servere (probabil impreuna cu @Locked). Discut cu sound mai multe in privat, sau cu cine se ocupa. Astept doar ftp-ul ca sa putem incepe sa il configuram.

Da, ne

vom ocupa de awp.evict.ro

 

„Să nu legi niciodată prietenie cu omul pe care nu-l poți respecta.”    

                             Anonymous

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 7 minute, Locked a spus:

Da, ne

vom ocupa de awp.evict.ro

awp evict e server diferit, pt ipul ala vorbiti cu sound

eu ofer 2 servere care inca n au categorie pe forum

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum 2 minute, Locked a spus:

Cum ar fi?

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

b_350_20_692108_381007_FFFFFF_000000.png

 

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serverele au fost date

server 1 @q4e

server 2 @luscious

 

 

Topicul se va redeschide in momentul cand se vor cauta noi detinatori.

Locked.

  • Like 1

HXnpe7w.gif

ATRIBUTIILE LUI HATEAND | REGULAMENT GENERAL FORUM | CUM IMI SCHIMB MEMBER TITLE | HOSTING SERVERE JOCURI

STEAM HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETENI            DISCORD HATEAND - ADAUGA-MA LA PRIETEN            DA-MI UN MESAJ PRIVAT

/id/staiku                                                                   staiku#4280                                                              HATEAND

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
×
×
  • Creează nouă...

Informații Importante

Am plasat cookie-uri pe dispozitivul tău pentru a îmbunătății navigarea pe acest site. Poți modifica setările cookie, altfel considerăm că ești de acord să continui. Also by continuing using this website you agree with the Terms of Use and Privacy Policy.